حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در پیامی درگذشت حاجیه خانم «صنعت نظرپور»، مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر حسین و حمیدرضا و جانباز شهید علی عباس زاده مقدمی را تسلیت گفت.

به گزارش تبریزمن، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ متن پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم صنعت نظرپور، مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر حسین و حمیدرضا و جانباز شهید علی عباس زاده مقدمی، موجب تألم خاطر شد.

این بانوی پرهیزگار با همتی بلند فرزندان غیور خود را برای پاسداشت اندیشه های اسلامی روانه میدان جهاد کرد و تصویری درخشان از شیرزنان ایران زمین، بر صفحات پرافتخار ایران اسلامی رقم زد.

اینجانب مصیبت وارده را به خانوادۀ محترم آن مرحومه تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مادر مومنه رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت می دارم.

به گزارش ایرنا، پیکر مادر شهیدان والامقام علی، حسین و حمیدرضا عباس زاده مقدمی از شهدای کاشان عصر روز گذشته (سه شنبه) با حضور قشرهای مختلف مردم این شهر تشییع و به خاک سپرده شد.

بانو «صنعت نظرپور» پس از سالها رنج به علت بیماری و کهولت سن در ۸۱ سالگی روز دوشنبه دارفانی را وداع کرد و به فرزندان شهیدش پیوست.

پیکر این مادر اسوه صبر و استقامت پس از اقامه نماز میت در بیت الانصار مرکز حضرت ابوالفضل (ع) خیابان حضرت امام خمینی (ره) کاشان همراه با مداحی و سینه زنی بر دوش مردم مومن و ولایتمدار تشییع و در گلزار شهدا (دارالسلام) این شهر بخاک سپرده شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :