در کشمکش انتقال شریفی به تیم نظامی، بین تیم های ملوان و تراکتور جنجال هایی به پا شد.

به گزارش تبریزمن، رییس هیات مدیره باشگاه ملوان در پی اتفاقات اخیر در مورد مهدی شریفی گفت: طی نیم روز همه چیز عوض شد و دوستان خیلی راحت گفتند که این بازیکن را به شما نمی دهیم.

سردار باران چشمه در پاسخ به باشگاه ملوان گفت: با توجه به اینکه باشگاه تراکتورسازی برای جام باشگاه های آسیا در نیمه دوم بهمن حضور پیدا خواهد کرد، شرایط خاصی حاکم خواهد بود نیاز به این دیدیم که با توجه به درخواست باشگاه تراکتورسازی تصمیم بر این شد که شریفی به پرشور ها ملحق بشود.

 احمد دنیامالی در پاسخ به گفته های سردار باران چشمه افزود: همه ما وقتی تراکتور در آسیا موفق بشود خوشحال میشویم، چون ما ایرانی هستیم،بحث ما بحث بازیکن نیست ما سال هاست که این مشکل را داریم و اعتراضاتی هم کردیم که تبعیض قائل میشوند.

باران چشمه جواب داد: سری قبل در تقسیم بازیکنان اگه دقت کرده باشید چند بازیکن خوب ما به ملوان داده ایم. با وجود این تفاوت دیدگاه ها ملوان تصمیمی گرفت تا اگر به این موضوع رسیدگی نشود ما از لیگ برتر کنار می کشیم.

کفاشیان  رییس فدراسیون فوتبال کشور در مورد این جریانات بیان کرد: قطعا باید در رابطه با بحث های نظام وظیفه که به آنها سربازی داده می شود یا باشگاه به آنها بازیکنی معرفی می کند و به نظر من نباید روی این قضیه حساسیتی نشان داده شود و باشگاه ملوان نباید تهدید بی مورد در رابطه با کنار کشیدن از لیگ را اعلام کند.

رییس هیئت مدیره باشگاه ملوان در پاسخ به کفاشیان گفت: این خواسته تنها ما نبود و این درخواست مردم انزلی و هواداران ملوان بوده و ما براساس خواسته مردم پیروی کردیم. بهترین بازیکنان لیگ که سرباز میشوند به تراکتور می روند و هر کدام را که تراکتور نخواهد به ملوان روی می آورند.

سردار باران چشمه ضمن عذر خواهی از مردم انزلی گفت: من این قول را به مردم انزلی میدهم که در آینده نه چندان دور بازیکنان خوبی را به عنوان سرباز به باشگاه ملوان خواهیم داد.

به هر حال در آخر این داستان مهدی شریفی بعد از کلی حواشی بازیکن تراکتور شد و امروز دومین تمرین خود را با بازیکنان سرخ پوش انجام داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :