رام دوم اتوبوس ریلی (ریل‌باس) دانشگاه شهید مدنی آذربایجان روز سه‌شنبه با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در ایستگاه راه‌آهن تبریز افتتاح شد.

به گزارش تبریزمن، دکتر سعید شبستری در حاشیه مراسم افتتاح این ریل‌باس در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان این که دانشجو نباید دغدغه‌‌ای جز تحصیل داشته باشد، افزود: موفقیت و پیشرفت ایران اسلامی در سایه توسعه علم و فناوری است و دولت تدبیر و امید تلاش می‌کند که بسترهای لازم برای تحقق این مهم را بیش از پیش فراهم کند.

وی اظهار کرد: سامان‌دهی خوابگاه‌های دانشجویی از جمله سیاست‌های مستمر مدیریت عالی استان است و در این رابطه، تعداد زیادی از خوابگاه‌های دانشجویی به دلیل نداشتن استانداردهای لازم پلمب شده‌اند.

شبستری با اشاره به افتتاح رام دوم ریل باس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت: در سال‌های گذشته تعداد بسیار زیادی از دانشجویان این دانشگاه مشکلات متعددی را شاهد بودند ولی امروز شاهد رفع یکی از مشکلات دانشجویان هستیم .

گفتنی است با افتتاح رام دوم اتوبوس ریلی دانشگاه شهید مدنی، ٣٣۶  صندلی به ظرفیت حمل و نقل مسافر بین این دانشگاه واقع در شهرستان آذرشهر و ایستگاه راه‌آهن تبریز افزوده شد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی پس از افتتاح این ریل‌باس به همراه جمعی از مسوولان و دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :