بازیکن تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما شرایط خوبی را دارد و با تمرینات خوب و منظمی که برگزار کرده‌ایم آماده بازی با راه‌آهن هستیم تا یک نتیجه خوب را مقابل این تیم کسب کنیم و دل هوادارانمان را شاد کنیم.

محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بازی با راه آهن در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: تیم راه‌آهن از تیم‌های خوب لیگ برتر است و در بازی قبلی خود مقابل سایپا هم‌بازی بسیار خوبی را نمایش دادند که این نشان می‌دهد کار آسانی را در بازی فردا نخواهیم داشت و باید با دقت و انگیزه بالا برای کسب سه امتیاز بازی همه تلاش خود را کنیم.

اخباری

وی افزود: تیم راه‌آهن همیشه مقابل تیم های بزرگ عملکرد خوبی داشته است و مقابل ما هم همه تلاش خود را خواهد کرد تا نتایج دو بازی قبلی خود را جبران کند ولی ما هم برای کسب برد به میدان خواهیم رفت و همه تلاش خود را می‌کنیم تا دست‌پر زمین‌بازی را ترک کنیم.

DSC-35

 دروازه‌بان تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما شرایط خوبی را دارد و با تمرینات خوب و منظمی که برگزار کرده‌ایم آماده بازی با راه‌آهن هستیم تا یک نتیجه خوب را مقابل این تیم کسب کنیم و دل هوادارانمان را شاد کنیم.

اخباری

وی تصریح کرد: باید مقابل راه‌آهن تلاش کنیم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم تا وضعیت خوبی در جدول داشته باشیم و در بازی بعدی هم که بیرون از خانه است با آرامش بیشتری به مصاف حریفان بعدی خود برویم.

اخباری در موردحمایت کم هواداران از بازی‌های تراکتور گفت:  امیدوارم هواداران مثل بازی‌های قبل مقابل راه‌آهن نیز از تیم ما حمایت کنند و استقبال بیشتری نسبت به بازی های قبل کنند که ما هم همه تلاش خود را خواهیم کرد با کسب نتایج خوب هواداران دوباره جذب استادیوم شوند و حمایت خود را بیشتر کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :