لاله پاتیناژ در زیرزمین منهای یک مجتمع تجاری و تفریحی لاله پارک تبریز راه اندازی شد.

به گزارش تبریزمن، مدیر این پروژه، این زمین ورزشی و وسایل آن را محصول تکنولوژی دو کشور اتریش و ایتالیا عنوان کرد و گفت: این برای نخستین بار در کشور است که یک زمین ورزشی پاتیناژ در مراکز خرید و تجاری راه اندازی می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت رسمی فدراسیون  پاتیناژ طی چند سال اخیر در ایران، بر لزوم راه اندازی زمین های مناسب برای این ورزش تاکید کرد و گفت: در ایران اسکیت ورزش فعالی است که متاسفانه رقابت های المپیکی نداشته و فقط در سطح آسیا مسابقاتی برگزار می‌شود. اما پاتیناژ با داشتن  رقابت های جهانی و المپیکی، در صورت سرمایه‌گذاری و راه اندازی زمین های متعدد برای علاقمندان، می تواند به ورزشی مقام آور برای ایران در رقابت‌های المپیک سال‌های بعد تبدیل شود.از دیگر سو ایجاد فضایی مفرح و پر آدرنالین در دنیای دیجیتالی امروز می تواند زمان مناسبی پر از خنده و شادی را برایمان فراهم آورد .

مدیر راه اندازی لاله پاتیناز هدف نهایی خود را راه اندازی زمین های پاتیناژ در مدارس عنوان  کرد و گفت: زمین های پاتیناژ می‌تواند به صورت سالن‌های چند منظوره ایجاد شود تا کودکان و نوجوانان به این ورزش هوازی بپردازند.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت چهل نفره زمین پاتیناژ  لاله پارک، خاطرنشان کرد: علاوه بر استفاده عموم مردم به شکل تفریحی از این زمین، دوره‌های آموزشی پاتیناژ نیز زیر نظر مربیان فدراسیون، برای علاقمندان در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار شده و گواهینامه‌های پایان دوره نیز اعطا می شود.

یادآور می‌شود، لاله پاتیناژ با ظرفیت چهل نفر به صورت همزمان از روز جمعه به تاریخ ۱۰/۷/۹۴ مصادف با عید غدیر خم در طبقه زیر زمین منهای یک مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک افتتاح شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :