به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز پس از تساوی تیمش در دقایق پایانی مقابل راه آهن، در جمع خبرنگاران در خصوص این دیدار گفت: مقابل تیمی بازی کردیم که سختی زیادی برای ما ایجاد کرد، چند موقعیت خوب داشتیم اما هنوز تیمی که من می‌خواستم نیستیم و بازیکنانم مواردی که من می‌خواستم در بازی اجرا نکردند، سرمربی راه‌آهن سازماندهی خوبی به تیم خود داده است و شناخت خوبی از تراکتورسازی داشت.

وی ادامه داد: راه آهن نشان داد که خوب سازماندهی شده و مربی آنها از ما شناخت کافی دارد. آنها با بازی مستقیم خود در نیمه اول و در نیمه دوم صاحب چند موقعیت در نیمه دوم شدند. اما اخباری دروازه بان ما توپ ها را مهار کرد. با این حال در آخر بازی راه آهنی ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و به ما گل زدند که به نظر من این کار درست نبود و آنها به ما کلک زدند! البته هنوز راه زیادی پیش روی ماست و باید از نظر فیزیکی بهتر شویم.

اولیویرا درباره بازی ضعیف تیمش در نیمه دوم گفت: من موافق این حرف که ضعیف بازی کردیم نیستم، موقعیتی که سامان نریمان‌جهان موقعیت خلق کرد نشان داد که ما بی‌انگیزه نیستیم. تیم ما هنوز ریتم لازم را به دست نیاورده و مدام افت و خیز دارد اما موافق نیستم که ما بی‌انگیزه بودیم.

وی خاطرنشان کرد: شما اگر نتوانید در یک بازی گل دوم را بزنید این موضوع به نفع تیم حریف است، آنها با بازی مستقیم گل تساوی را زدند.

DSC_0154

اولیویرا خاطرنشان کرد: باید با این ۱۱ بازیکن اصلی و ۸ نفر دیگر ادامه دهیم. نفرات ما تغییر کرده اند و مثلا یکی از آنها به قطر رفته است. ما باید با نفراتی چون عبدالله زاده، سروش و سایر جوانان خود تلاش کنیم. حتی اگر گفته شود که ما بازیکن باتجربه نداریم، اما با همین نفرات جوان انگیزه خود را حفظ می  کنیم و ناامید نمی شویم. لازم است که ضعف های خود را برطرف کنیم و بدانیم روی چه اشتباهاتی به مشکل خورده ایم. امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به انتقادات نسبت به عملکرد یونس حمزه بازیکن این تیم گفت: اگر یک بازیکن مهاجم باشد باید در هر بازی ۲ گل بزند و اگر مدافع باشد باید علاوه بر اینکه مانع گلزنی حریف باشد در کرنرها هم برای گلزنی مشارکت کند.

اولیویرا افزود: در واقع همه روی بازیکنان خارجی تمرکز کرده‌اند اما اینجا بازیکن خارجی یا ایرانی نداریم بلکه یک تیم هستیم . ممکن است یک بازیکن روز خوبی نداشته باشد.

وی تأکید کرد: یونس حمزه از کشور دیگری آمده است و خیلی دیر به تیم ما ملحق شد پس هنوز به آمادگی لازم نرسیده است البته من هم می‌خواهم او ۴ گل بزند اما یک راه بیشتر نداریم و آن اعتماد و کارکردن بیشتر است. ما در ۲ قسمت از بازی خیلی خوب عمل می‌کنیم ولی تمام‌کننده نداریم که در تلاش هستیم مهاجمان را هم برای تحقق این موضوع آماده کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :