مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از باز شدن راه ارتباطی بیش از۳۰۰ روستای استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل، توحید اخلاقی افزود: برف و کولاک راه ارتباطی بیش از ۹۰۰ روستا در استان را مسدود کرده بود که باتلاش همکاران راهداری راه ارتباطی بیش از ۳۰۰ روستا بازگشائی شد.
وی ادامه داد: راه ارتباطی ۱۲۰ روستا در مراغه، ۳۵ روستا در میانه ، ۶۰ روستا در کلیبر،۱۰۰ روستا در هشترود، ۶۰ روستا در ورزقان ، ۱۷۰ روستا در چاراویماق و ۷۰ روستا در بستان آباد و تعدادی نیز درشهرستانهای تبریز، خداآفرین، اسکو، مرند، جلفا و سراب مسدود شده است.
اخلاقی اضافه کرد: با تلاش همکاران راهداری، عملیات بازگشایی راه های روستایی مسدود شده که حدود ۶۴۰ مسیر روستائی است از اول وقت امروز در این مناطق آغاز شده است.
وی افزود: در حال حاضر علاوه بر ۸۱۲ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک اداره کل راه و شهرسازی استان، ۲۶۵ دستگاه ماشین آلات متعلق به بخش خصوصی در محورهای مواصلاتی استان به ویژه آزادراه پیامبراعظم (ص) مستقر شده اند.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه راهدارخانه های این اداره کل برای ارائه خدمات به مسافران و رانندگان تجهیز شده است، اضافه کرد: ۸۰ دستگاه انواع ماشین آلات پیمانکاران طرف قرارداد با این اداره کل نیز برای راهداری زمستانی در آزاد راه تبریز- زنجان مستقر شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :