مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از راه اندازی ۲۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده در ناوگان اتوبوسرانی شهر خبر داد.

به گزارش تبریزمن،شمس الله فیروزیان از راه اندازی ۲۰ دستگاه اتوبوس نوسازی شده، با حضور شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر در هفته آینده  خبر داد.
وی گفت: طبق اعلام قبلی که در ایستگاهای اتوبوس در سطح شهر برای عموم شهروندان اطلاع رسانی شده بود با همت و تلاش کارکنان اتوبوسرانی این مهم به مرحله عملیاتی رسیده و انشاءا … به زودی شاهد راه اندازی این اتوبوسها در ناوگان اتوبوسرانی شهر خواهیم بود.
فیروزیان ضمن  ابراز رضایت از نحوه نوسازی اتوبوسها تصریح کرد: این اقدام مصداق بارز در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در حوزه حمل و نقل عمومی است که با ورود این اتوبوسها به چرخه خدمت شاهد افزایش اتوبوس ، کاهش زمان انتظار  مسافر و خروج اتوبوسهای فرسوده از چرخه ناوگان حمل و نقل عمومی خواهیم بود.
وی استفاده از دانش و تکنولوژی تولید داخل ، کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدر رفت سرمایه را از جمله مزایای پروژه نوسازی اتوبوسها دانست و تصریح نمود: ارتقاء سطح کمی و کیفی ناوگان ، کاهش آسیب پذیری از روند تغییرات بازار، اتکاء به سرمایه و ارزشهای ملی در پروژه مذکور مد نظر قرارگرفته که همه اینها برگرفته از انتظارات رهبرمعظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی است.
مدیر عامل اتوبوسرانی شهر افزود: نوسازی اتوبوسها مطابق با استانداردهای خودروسازان اجرا شده و بدنه و اطاقها  کاملا به صورت سند پلاست کار شده و رنگ تمامی اتوبوسها نیز به صورت کوره ای انجام گرفته و در راستای کاهش آلاینده های زیست محیطی موتورهای جدید  بر روی اتوبوسها نصب شده است..
فیروزیان تسریع در اجرای پروژه نوسازی اتوبوسها را بسیار مهم دانست و افزود ناظرین فنی مهندسی و نیروی کار ماهر حوزه فنی اتوبوسرانی جهت سرعت بخشیدن برای اتمام مراحل کار باید تلاش خود را  در حوزه پشتیبانی افزایش دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :