فیروزیان مدیر عامل اتوبوسرانی کلانشهر تبریز با اعلام این خبر افزود: به منظور تامین رفاه حال شهروندان و مسافرین و امنیت هرچه بیشتر آنها برای جابه‌جایی در ساعات پایانی شب، تعداد ۴ دستگاه اتوبوس در قالب اتوبوس گردشگری شبانه خدمات ارائه خواهند نمود. به گزارش تبریزمن، وی با اشاره به مطالعات انجام شده و عدم وجود حمل و نقل عمومی گردشگری در ساعات پایانی شب و هم چنین تاکید شهردار محترم مبنی بر ارائه خدمات گردشگری بعد از اتمام شیفت کاری اتوبوسرانی تبریز افزود: اتوبوسهای شبانه گردشگری از روز یازدهم مرداد خدمات رسانی خود را آغاز خواهند نمود.

مدیر عامل اتوبوسرانی تبریز اضافه کرد: این خدمات با چهار دستگاه اتوبوس از مبداء راه آهن شروع شده و با عبور از مسیر تندرو بطرف مجموعه فرهنگی وتاریخی و تفریحی پارک بزرگ ائل گولی و بالعکس از ساعت ۳۰/۲۱ الی ۱ بامداد کار جابجایی گردشگران را برعهده خواهند داشت.

مهندس فیروزیان در پایان افزود: راحتی آسایش و امنیت خانواده ها و گردشگران، کاهش هزینه های سفر گردشگران شهری و دسترسی راحت به حمل و نقل در ساعات پایانی شب از جمله مزایای اتوبوسهای گردشگری شبانه می باشد.

گفتنی است در کنار این خدمات تعداد ۵ دستگاه اتوبوس از مسیر آبرسان بطرف راه آهن و بالعکس در قالب خطوط شبانه انجام خدمات می نمایند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :