سردار محمد حسین جعفری گفت: با حمایت های شورا و شهردار تبریز و مدیریت مناسبی که وجود دارد راه باشگاه ماشین سازی برای لیگ برتری شدن هموار می باشد.

به گزارش تبریزمن، عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی با حضور در محل برگزاری تمرینات باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: ماشین سازی فنی با دانش و با سابقه و ترکیبی از مربیان جوان و با تجربه آینده خوبی در لیگ دسته یک امسال دارد و با کمی همت به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

نائب رئیس شورای شهر تبریز با اشاره به نتایج قابل قبول ماشین سازی تبریز در نه هفته اول رقابتهای لیگ یک گفت: من نتایج تیم های فوتبال تبریز بخصوص ماشین سازی را در این فصل پیگیری می کنم. این تیم در برابر تیم های قدر لیگ یک بازیهای درخشانی داشته است و تنها یک باخت در طول ۹ هفته نتیجه قابل قبولی برای این تیم است. هنوز ۲۹ بازی در پیش رو داریم و ماشین سازی تبریز فرصت بسیاری برای رسیدن به صدر جدول را دارد.

جعفری با اشاره به اینکه با یکی دو پیروزی می توان به صدر جدول رده بندی رسید و بدون استرس در ادامه مسابقات ظاهر شد گفت: با توجه به ساختار سازمان ورزش شهرداری و همچنین توجه شهردار محترم و اعضای شورای شهر بازیکنان نباید نگرانی مالی داشته باشند در شهرداری ما دیر و زود داریم اما سوخت و سوز نداریم.

عضو شورای شهر تبریز گفت: ماشین سازی قدیمی ترین و ریشه دارترین تیم تبریز است و طبیعتا تمامی مسئولان علاقه مند به رشد و بازگشت این تیم به دوران اوج خود هستند.

وی با تاکید بر اینکه شورای شهر همواره پشتیبان این تیم خواهد بود گفت: بازیکنان ماشین سازی تبریز باید بدون توجه به مسائل دیگر به فکر پیروزی در بازی ها باشند و با تمرکز کامل و اراده قوی در برابر تیم های دیگر حضور یابند.

وی در پایان با تقدیر از تلاش مدیران، مربیان و بازیکنان تیم در راستای جلب رضایت دوستداران تیم گفت: هواداران ماشین سازی سرمایه های واقعی تیم هستند و همه باید برای شاد کردن دل هواداران با جان و دل تلاش کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :