به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا پس از کسب پیروزی مقابل سایپا و صدرنشینی در لیگ برتر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: فوتبال همین است و یک روز خوشحالیم و یک روز ناراحت هستیم؛ امروز همه ما لبخند به لب داریم چون بازی به نفع تراکتور تمام شد ولی شاید بعداً اتفاق دیگری رخ دهد.

وی افزود: بازی همانطور پیش رفت که فکرش را می‌کردیم. سایپا تیمی است که پشت خط توپ بازی می‌کند و به دنبال استفاده از ضدحملات بود تا روی دروازه ما مشکل‌ساز شود. ما ابتدای کار یک گل خوردیم و باید برای رسیدن به حقمان تلاش می‌کردیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: همیشه نمی‌توان خوب کار کرد ولی تمام سعی و تلاشمان را به کار گرفتیم تا نتیجه را کسب کنیم. من به بازیکنانم گفتم که اعتماد به نفس داشته باشند و با قدرت و روحیه بازی کنند.

اولیویرا در پاسخ به خبرنگاری که پرسید چرا تراکتور نشان از یک تیم قهرمان را نداشت، گفت: ما این نفراتی که داریم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. اگر بازیکنان دیگری به من می‌دادند دست من باز بود ولی در حال حاضر بازیکن ندارم و در یک پست روی نیمکت ۴ بازیکن داریم. شفیعی، آقایی و احمدزاده امروز نبودند و من راه چاره‌ای ندارم و باید تا آخر با این بازیکنان ادامه دهم و اگر بازیکن سرباز می‌توانستند بازی کنند می‌توانستم کاری انجام دهم.

وی ادامه داد: نمی‌توانم بازیکنانم را بکشم، وقتی می‌بازیم مسئولیت بر عهده من است و همیشه در خط اول پاسخگو هستم.

سرمربی تیم تراکتورسازی با لحنی طنز‌آمیز گفت:‌ من بهترین بازیکنان دنیا را دارم و باید با آنها صحبت کنم و با محبت هدایتشان کنم. کار مربی فقط مسائل تکتیکی و تاکتیکی نیست و باید روی مسائل دیگری هم تلاش کرد.

اولیویرا در مورد اتفاقات داوری گفت:‌ به نظر من فغانی داور دیدار با سپاهان بهترین داور است و هر کسی ممکن است اشتباه کند ولی همه کارشناسان گفتند که تصمیم او اشتباه بود و امروز هم حبیب گردانی اخراج شد که من صحنه اخراج را ندیدم ولی گفتند با آرنجش بازیکن حریف را زد و اخراج آنتونیو هم به این دلیل بود که بعد از گل صحبت‌هایی انجام داده بود.

وی با اشاره به رایگان بودن این دیدار گفت: رایگان بودن یک تشکر از هواداران بود و من می‌خواهم بازی بعدی مقابل گسترش فولاد هم به ورزشگاه بیایند. من خودم یک تماشاگر هستم و معتقدم بدون این هواداران تراکتورسازی، رئال مادردید، پرسپولیس و هیچ تیم دیگری نمی‌تواند موفق باشد.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پایان نشست خبری گفت: بعد از این بازی ریکاوری می‌کنیم و آماده دیدار مقابل نسف قارشی ازبکستان می‌شویم ولی من کمبود بازیکن دارم و اگر جایگزینی برای محمد ایران‌پوریان دارید به من معرفی کنید؛ من ایمیلم را در اختیار شما قرار می‌دهم و شما هر بازیکنی که می‌شناسید به من بگویید تا از این نفرات در دیدارهای تیم‌مان استفاده کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :