مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: این استان با مساعدت ۴۲ میلیارد ریالی نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان بی بضاعت، جایگاه نخست مشارکت در جشن عاطفه ها را در اختیار دارد.

به گزارش تبریزمن، حسین دشتی صبح چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: در جشن عاطفه های امسال ۲۵۰ پایگاه جمع آوری کمک های مردمی این نهاد، کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست استان به دانش آموزان بی بضاعت را جمع آوری کردند.

حسین دشتی مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی

وی در ادامه اظهار داشت: این نهاد با مساعدت مردم نیکوکار آذربایجان شرقی در جمع آوری کمک به دانش آموزان نیازمند رتبه نخست جشن عاطفه ها را در سطح کشور بدست آورده است.

دشتی یادآور شد: مرحله اول جشن عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی طی روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی برگزار شد و زنگ مرحله دوم جشن عاطفه ها نیز ۸ مهر در دو هزار و ۵۰۰ مدرسه استان به صدا در آمد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ۵۰۰ هزار پاکت جشن عاطفه ها به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند در بین دانش آموزان توزیع شده بود.

مدیرکل کمیته امداد استان خاطرنشان کرد: مراسم باشکوه جشن عاطفه ها همه ساله با همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی، بسیج و مراکز نیکوکاری برگزار می شود.

دشتی با بیان اینکه نزدیک به ۷۰ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۱۶۰ هزار مددجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند اضافه کرد: ۱۵ هزار و ۷۰۰ دانش آموز و سه هزار دانشجو نیز در سطح استان تحت حمایت کمیته امداد استان هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :