به گزارش تبریزمن، نام بختیار رحمانی این روز ها نقل محافل ورزشی است ،او که از چند وقت پیش مورد توجه برخی تیم ها قرار گرفته بود وضعیتش برای نیم فصل دوم همچنان به صورت علامت سوال باقی مانده است.

این بازیکن بعد از عملکرد ضعیف در بازی نیمه نهایی جام حذفی، مصاحبه ای انجام داد که کادر فنی و مسئولین باشگاه تصمیمات جدی در این خصوص گرفتند.

بخشی از صحبت های این بازیکن سربازی! را در ادامه می خوانید:

 کسی نمی خواهد برای من تعیین تکلیف کند بخواهم می مانم نخواهم نه .من را خیلی از تیم‌ها می‌خواهند و همانطور که از قبل گفته بودم دو بازی دیگر در خدمت تراکتورسازی هستم. ۱۰ میلیارد هم بدهند دست خودم باشد در تراکتورسازی نمی مانم. باید برای آدم ارزش قائل باشند.

صحبت های بختیار رحمانی، سرباز تیم تراکتورسازی در مصاحبه های مختلف قبل از بازی تراکتور را در ادامه می خوانید:

به هر حال من هم یکی از سربازها هستم و امیدوار هستم شرایط به نحوی پیش برود که بتوانم از تراکتورسازی جدا شوم زیرا فکر و روحم آزاد نیست. در ضمن فوتبال من همین است و اینکه با این اوضاعی که سربازها دارند و بدون هیچ چشم‌داشتی دارند بازی می‌کنند، توانشان تا همین حد است. من به اینجا آمده بودم تا کمک کنم اما واقعا خسته شدم می‌خواهم به دنبال زندگی‌ام بروم.

من از همه چیز خسته هستم و فقط اسم من در  این فوتبال پیچیده وگرنه هیچ پیشرفتی در زندگی شخصی ام از هر لحاظ نداشتم  شاید مشکل ترین از لحاظ مالی باشد ولی خیلی نا مهربانی ها با من شد. اینجا واقعا روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتم و  نمی توانم آینده خودم و خانوادم را در خطر بیندازم بهترین چیز هم برای من در این بین همین تیم ملی بود که آن هم فعلا دیگر نیست.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، در گفتگوی اخیر خود درباره وضعیت بختیار رحمانی گفت: این بازیکن در تمرینات روزهای گذشته حضور نداشت و با تصمیم کادر فنی،فعلا علی الحساب تا بازی نفت تیم را همراهی نخواهد کرد.پس از این مسابقه درباره او تصمیم گیری می کنیم.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره اینکه اگر رحمانی به هر دلیل در مدت باقیمانده از خدمتش،به تمرین بازنگردد یا اجازه حضور در تمرین را پیدا نکند،چه اتفاقی رخ می دهد اظهار داشت:رحمانی سرباز تراکتورسازی است.به طور کلی هر بازیکنی که در کنار تیم نباشد و سرباز باشد،راهی پادگان می شود و این موضوع درباره رحمانی هم که از سپاه عاشورا مامور به بازی در تراکتورسازی است صدق می کند.

طبق آخرین اخبار دریافتی که خود بختیار رحمانی در گفت‌وگویی این موضوع را تأیید کرد وی به ۶ ماه اضافی خدمت محکوم‌شده است و اجازه بازگشت به تمرینات تیم تراکتورسازی را هم ندارد و باید مدت‌زمان مشخص‌شده را در پادگان سپری کند و از قرار معلوم باید روز شنبه خود را به پادگان معرفی کند.

گفته می شود این دستور از تهران صادر شده و با توجه به بی انضباطی و مصاحبه های تند اخیر خود این دستورات غیر قابل برگشت خواهد بود.

باید منتظر ماند تا روز شنبه مشخص شود مسئولین تا چه حدی روی حرف خود می ایستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :