در حالی که ستار همدانی و ایمان عالمی طبق مصاحبه های انجام شده به دلیل مسائل مالی به یک باره باشگاه را ترک کرده و تیم را تنها گذاشته اند، رحمان رضایی در کنار بازیکنان تیم حضور داشته و برای بهبود وضعیت تراکتور تلاش می کند.

به گزارش تبریزمن، در روزهای گذشته ستار همدانی طی مصاحبه هایی از عدم صداقت در باشگاه تراکتورسازی سخن گفته است. اینکه مدیران باشگاه صداقت دارند یا خیر، موضوع این مطلب نیست بلکه هدف مقایسه ای کوتاه ما بین سه کمک مربی جدید تراکتورسازی می باشد.

آنگونه که از مصاحبه ها برمی آید، دلیل رفتن همدانی و عالمی از تراکتور پیشنهاد مالی کمتر از حد انتظار باشگاه می باشد که البته عباسی این موضوع را رد می کند. به هر حال این دو نفر و بخصوص همدانی که سابقه ی حضور در نیمکت تراکتورسازی را داشته و خود نیز آذری زبان است، در شرایط فعلی تیم را تنها گذاشتند و به هواداران پشت کردند.

با این حال رحمان رضایی که سابقه ی بازی در سری آ را داشته و چندین بازی ملی دارد، بدون ادعا و با پذیرفتن شرایط موجود، در کنار تیم حضور داشته و تجربیات ارزنده خود را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. او با مصاحبه های خود، حرفه ای گری اش را نشان داده است و بدون حاشیه سازی در خدمت تیم می باشد.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان در حال حاضر به چنین افرادی نیاز دارند تا صبر و تحمل و حرفه ای گری را به تک تک بازیکنان انتقال داده و آرامش را به تیم تزریق کنند و چه خوب که افرادی مثل همدانی، هر چه زودتر و خود به خود از تیم کنار گذاشته شدند.

رحمان رضایی

رحمان رضایی1


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :