به گزارش تبریزمن، در فصل نقل و انتقالات دوره جدید لیگ برتر، ترکیب تراکتورسازی شاهد یک خانه تکانی اساسی بود که طی آن بیش از نیمی از بازیکنان اصلی تیم در فصل گذشته جای خود را به یار های جدید دادند.

در میان این بازیکنان جدید هم چهره های خوب دیده می شود و هم چهره هایی که حداقل در این پنج هفته سپری شده لیگ برتر چیز خاصی از خود به نمایش نگذاشتند. در ادامه نگاهی داریم به عملکرد چند تن از بهترین خرید های تراکتور در فصل جدید، با ذکر این نکته به جز دو بازیکن برتر، بقیه اسامی یاد شده، شاید ستاره نباشند اما در در مقایسه با سایر بازیکنان عملکرد نسبتا بهتری داشته اند!

[ ۵- آگوستو | برزیلی پرتلاش و دونده در میانه میدان ]

بازی های این هافبک بلندقامت برزیلی در تراکتور در حد و اندازه های خود قابل قبول بوده است، در روز هایی که بازیکنانی چون بختیار رحمانی چندان امیدی را در دل زنده نمی کنند، حضور آگوستو در کنار سینا عشوری یا احمد عبدالله زاده مرهمی است بر دل هواداران تراکتورسازی، اما عملکردی که این بازیکن به نمایش گذاشته در حد ستاره ها نیست و همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، حضور او در این لیست به دلیل بازی های ضعیف سایر نامداران تیم می باشد.

آگوستو

[ ۴- کاردوسو | مدافعی مطمئن برای جانشینی هم وطن خود ]

کارلوس کاردوسو، مدافع سابق تیم نفتچی آذربایجان این فصل از رقابت ها برای جانشینی بازیکن فصل پیش تراکتورسازی به ترکیب تیم اضافه شد.

قد و قامت خوب و تجربه ی بالا، از کاردوسو در حال حاضر برای تراکتورسازی مدافعی مطمئن ساخته است که حداقل در پنج هفته نخست اشتباه قابل ذکری نداشته و به خوبی از پس مسئولیت های خود در ترکیب برآمده است. در ادامه عملکرد این بازیکن برای تراکتور بسیار مهم خواهد بود، عملکرد مطمئن او در اواخر فصل شاید چند امتیازی برای تراکتور ذخیره کند.

IMG_26381

[ ۳- شجاع خلیل زاده | گلزن اما بدشانس ]

خلیل زاده یکی از فعالترین و پرانگیزه ترین بازیکنان تراکتورسازی در تمرینات بوده و با عملکرد خود بار ها این موضوع را اثبات کرده است. او در اولین بازی خود برای این تیم در برابر گسترش فولاد قرار گرفت و موفق شد دو گل حساس را برای تونی به ثمر رسانده و باعث کسب اولین سه امتیاز فصل سرخپوشان شود.

با این حال مصدومیت هایی که در این مدت کم به سراغ او آمده اند، فرصت بازی با خیال آسوده و آرامش را از او گرفته و مانع ادامه درخشش او شده اند. با این حال خلیل زاده به احتمال زیاد در بازی برابر سپاهان حاضر خواهد بود و هواداران منتظر ادامه درخشش او در گلزنی و عملکرد مطمئن در خط دفاع برای تراکتور می باشند.

IMG_7202

[۲- آیان رامسی | ستاره بی چون چرای تراکتور در فصل جدید ]

– سه پاس گل تنها در دو بازی ابتدایی آمار بسیار خوب بازیکن استرالیایی – فیلیپینی تراکتوری هاست که توانسته در همین مدت کم چشم ها را به خود خیره کند. علی رغم عملکرد نسبتا خوبی که دیگر خارجی های تیم از جمله کاردوسو و آگوستو از خود به نمایش گذاشته اند، اما رامسی با تکنیک و سرعت بالا به همراه سانتر هایی که بوی گل می دهند، همه را انگشت به دهان گذاشته است.

بدون شک هافبک جدید تراکتوری ها یکی از با کیفیت ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر ایران است که در اوج آمادگی بوده و برای سرخپوشان مفید خواهد بود.

با این حال او نیز باید در ادامه فصل با هماهنگی بیشتری که با دیگر بازیکنان تیم خواهد داشت، روند خوب خود را ادامه داده و آن را بهبود بخشد.

IMG_9507

[۱- محمدرضا اخباری | عقاب سرخپوشان آذربایجان ]

– بدون شک محمدرضا اخباری نقش فوق العاده بالایی در کسب این ۶ امتیاز تراکتور در ۵ هفته ابتدایی لیگ برتر داشته است، در بازی مقابل نفت، گسترش فولاد، راه آهن و نیز دیدارهای مقابل پدیده و استقلال خوزستان این اخباری بود که بار ها و بارها دروازه تراکتور را بسته نگه داشته و مانع از فرو ریزی آن شد.

او اکنون با بازی های درخشانی که به نمایش گذاشته از بهترین و محبوب ترین چهره های تراکتورسازی است که هواداران امید زیادی به او برای بازی های آینده دارند. شاید اگر در فصل گذشته او سنگربان تراکتور بود، در حال حاضر سرخپوشان به جای مدعی عنوان قهرمانی، مدافع آن بودند. حضور او در تیم ملی فوتبال نیز گواهی بر ادعای درخشش او است.

اخباری


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :