حواشی زیادی که در هفته های اخیر پیرامون تیم بوجود آمد، باعث تضعیف بیش از حد تونی و نامناسب جلوه یافتن عملکرد او شد.

به گزارش تبریزمن، نتیجه بازی این هفته تراکتورسازی در برابر پرسپولیس و عملکرد فوق العاده ضعیف برخی بازیکنان، حرف و حدیث های زیادی را در خصوص آینده تیم بوجود آورده است.

این روز ها اخبار ضد و نقیض فراوانی در خصوص مذاکره مسئولین باشگاه تراکتورسازی با ژنرال فوتبال ایران و یکی دو مربی بدون تیم دیگر به گوش می رسد که به حواشی عدم بازگشت تونی از پرتغال دامن می زنند.

در کنار این مسائل نیز شنیده می شود که یکی از دلالان معروف ژنرال که در زمان حضور وی در تراکتورسازی، کار های نقل و انتقالات تیم را انجام می داد، با برخی بازیکنان ترکیب تونی صحبت هایی انجام داده و به برنامه ی تضعیف تونی دامن زده است. گفته می شود حرکت عجیب یکی از بازیکنان جوان تیم در بازی جمعه نیز حاصل این صحبت ها بوده است.

مدیران باشگاه تراکتورسازی که در فصل جدید در مدیریت حواشی تیم کاملا ناموفق عمل کرده اند، خواسته یا ناخواسته پس از بگو مگوی ذوالفقاری و تونی، باعث شروع جوی منفی – چه فنی و چه خارج از مسائل درون زمین – علیه سرمربی محبوب هواداران تراکتورسازی شده اند.

در شرایطی که هم بازیکنان بدون انگیزه و نا امیدانه در رقابت ها حضور پیدا می کنند و هم شرایط خارج از مسائل فنی، علیه تونی می باشد، طبیعیست که نتایج تیم هم نمی تواند در مسیر صعودی قرار بگیرد و همه اتهامات به سوی سرمربی نشانه خواهد رفت.

به نظر می رسد افرادی خاص در داخل باشگاه خواهان آن هستند تا همان پروژه ای که با آن باعث برکناری رسول خطیبیِ موفق شدند، تونی را نیز در بین هواداران ناموفق و ناکارآمد جلوه داده و در پی خارج کردن او از تبریز هستند. کوچ بازیکنان و اعضای بومی باشگاه تراکتورسازی نیز از دستاورد های برخی آقایان مغرضِ مشاوره دهنده به مدیرعامل می باشد که به خوبی باعث از دست رفتن تعصب و انگیزه ای شده است که سال گذشته تراکتور را تا آستانه قهرمانی به پیش برد.

حال باید منتظر ماند و دید که دلال معروف می تواند پای ژنرالِ در خانه نشسته و شگرد های غیر فوتبالی تاریخ مصرف گذشته اش را به تبریز باز کند یا اینکه قبل از این اقدام، شاهد تغییراتی بسیار اساسی تر در باشگاه تراکتورسازی و بازگشت آن به آغوش هواداران پرشمارش خواهیم بود.

آشتی تونی سرپرست تراکتور


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :