به گزارش تبریزمن، رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی از رد رشوه چهار میلیون ریالی توسط سه مامور وظیفه‌شناس یگان امداد شهرستان تبریز خبر داد.

سرهنگ اکبر رحیمی در جمع خبرنگاران گفت: بنا به گزارش یگان امداد شهرستان تبریز، اکیپ گشت موتوری این یگان حین اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در یکی از خیابان‌های واقع در حوزه کلانتری۱۷ به یکدستگاه خودرو سواری با یک نفر راننده و سه نفر سرنشین خانم، مشکوک و جهت بررسی خودرو را متوقف می کند که سرنشینان خانم بلافاصله پس از توقف خودرو از آن پیاده و متواری می شوند.

وی ادامه داد: در حین بازرسی مشخص شد راننده حالت عادی نداشته و فاقد کلیه مدارک خودرو است که خودرو و راننده به هویت معلوم جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شد که در مسیر؛ راننده جهت فرار از چنگ قانون و تطمیع مأموران؛ مبلغ چهار میلیون ریال به عنوان رشوه به مأموران پیشنهاد داد ولی ماموران با عزت نفس از دریافت مبلغ پیشنهادی امتناع کرده و آن را با تنظیم صورتجلسه به کلانتری ۱۷ تحویل دادند.

سرهنگ رحیمی اضافه کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهم و وجه مورد اشاره تحویل پلیس امنیت اخلاقی شد.

توقیف تویوتا لکسوس با ۱۸ میلیون ریال خلافی در سراب

فرمانده انتظامی سراب گفت: خودرو سواری تویوتا لکسوس با ۱۸ میلیون ریال خلافی توسط ماموران پلیس راه سراب – تبریز توقیف شد.

 سرهنگ محمد جعفرزاده در جمع خبرنگاران گفت: مأموران پلیس راه سراب – تبریز، در راستای تشدید کنترل تخلفات حادثه‌ساز به منظور حفظ جان و مال مسافران، با حضور چشمگیر در محورهای مواصلاتی اقدام به کنترل خودروهای عبوری کرده و تعداد نه دستگاه خودرو را به علت تخلفات حادثه ساز توقیف و به پارکینگ هدایت کردند.

سرهنگ جعفرزاده ادامه داد: در این طرح یکدستگاه خودرو تویوتا لکسوس به دلیل سرعت و سبقت غیرمجاز نیز توقیف و به پارکینگ هدایت شد.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته از سوابق این راننده متخلف مشخص شد که وی دارای بیش از ۱۸ میلیون ریال خلافی است.

این مقام مسئول عنوان کرد: طبق تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی از تردد خودروهای متخلف با خلافی معوقه بیش از ۱۰میلیون ریال جلوگیری به عمل خواهد آمد و خودروی فوق نیز تا پرداخت کلیه جرایم و سیر مراحل قانونی روانه پارکینگ شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :