فرمانده سپاه عاشورا گفت: رزمندگان عزت، استقلال، آزادی و سربلندی را برای ملت به ارمغان آوردند.

به گزارش تبریزمن، سردار غلام عسگر کریمیان در شورای اداری استان که به مناسبت هفته دفاع مقدس  برگزار شد، داشتن روحیه جهادی و انقلابی را مهم ترین عامل حل بسیاری از مشکلات دانست و گفت: همین عامل و ایمان محکم و راسخ رزمندگان در دوران دفاع مقدس باعث پیروزی لشکر حق بر کفر شد.

وی افزود: اگر در دوران جنگ تحمیلی، روحیه جهادی نداشتیم، قطعا دچار آسیب های جبران ناپذیری می شدیم.

وی با بیان اینکه ارتش رژیم بعث عراق، یک ارتش کلاسیک بود تصریح کرد: اگر مردم با بصیرت و آگاه جمهوری اسلامی ایران در قالب بسیج های مردمی و .. در صحنه های نبرد حق علیه باطل شرکت نمی کردند ما نمی توانستیم جبهه جنگ را آن چنان که باید و شاید مدیریت کنیم.

به گفته فرمانده سپاه عاشورا، هدف استکبار از ایجاد یک جنگ نیابتی به رهبری صدام در دوران جنگ تحمیلی، حمله به ایدئولوژی اسلامی بود.

سردار کریمیان گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس از کیان میهن اسلامی و آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و استقلال، عزت و آزادی را برای کشور به ارمغان آوردند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، وی با بیان اینکه در حال حاضر، جمهوری اسلامی ایران در شکل گیری جبهه مقاومت اسلامی نقش بی بدیلی دارد ادامه داد: جنگ بین حق و باطل هنوز هم ادامه دارد بطوریکه در طول یکسال گذشته در حدود شش نفر از هم استانی ها در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسیده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :