فرماندار شهرستان تبریز با بیان اینکه بازی روز گذشته تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس در آرامش و امنیت برگزار شد، اظهار کرد: برخی رسانه ها بهتر است درباره این بازی فضاسازی کاذب نکنند.

به گزارش تبریزمن،  به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، رحیم شهرتی فر روز یکشنبه افزود: تعدادی از روزنامه ها و سایت های خبری بر اساس فضاسازی های کاذبی که از قبل کرده بودند، در پی آن بودند تا به مردم اخباری را منتقل و چنین القا کنند که در صورت برگزاری بازی در تبریز حتما’ مشکلات امنیتی پیش خواهد آمد، که بر همین اساس نیز حاشیه های داخل زمین را به مسایل امنیتی ربط می دهند.

وی با تاکید بر اینکه روز گذشته هواداران تبریزی در عمل نشان دادند چنین فضاسازی هایی دروغ است، گفت: بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز با پرسپولیس تهران در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی بدون هیچ حاشیه و درگیری امنیتی برگزار شده و به پایان رسید.

شهرتی فر ادامه داد: بروز مسایل حاشیه ای داخل زمین مسابقه یکی از ویژگی های بازی های مهم بین تیم های بزرگ هر کشور است و هر مسابقه فوتبال حاشیه هایی را دارد، اما ما در بازی روز گذشته شاهد حاشیه های فراتر از یکی بازی فوتبال نبودیم.

وی، هزاران نفر از هواداران تراکتورسازی تبریز در حالی که تنها چند متر با زمین بازی فاصله داشتند و با وجود اعتراض به عملکرد داور بازی، تا پایان مسابقه تنها به تشویق تیم خود پرداختند و از هرگونه حاشیه سازی مورد انتظار برخی رسانه ها، دوری کردند.

شهرتی فر از عملکرد باشگاه تهرانی در خصوص بازی با تراکتورسازی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه این باشگاه از چند روز قبل شروع به جوسازی کرده بود تا بلکه بازی به تعویق افتاده و یا در شهر دیگری برگزار شود.

دیدار دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس از هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :