بعد از انتخاب بحث برانگیز نماینده سنگین وزن کشور مان برای حضور در المپیک ریو و اجحاف در حق پهلوان “پرویز هادی” نتیجه جلسات نمایندگان مجلس و وزیر ورزش مضحک و توهین آمیز بود!

به گزارش تبریزمن، به دنبال اختلافاتی که برای انتخاب ملی‌پوش سنگین وزن کشتی آزاد ایران (بین پرویز هادی و کمیل قاسمی) در المپیک ۲۰۱۶ ریو به وجود آمد، امروز (یکشنبه) جلسه‌ای با حضور مسعود پزشکیان، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، امیررضا خادم، معاون پارلمانی وزیر ورزش، محسن کاوه و پژمان درستکار، نمایندگان پرویز هادی و پرویز بیات، سرپرست تیم ملی کشتی آزاد برگزار شد که در پایان مقرر شد این موضوع بعد از المپیک مورد بررسی قرار گیرد.

بیات در این جلسه، گزارشی از روند مسابقات انتخابی ملی‌پوش سنگین وزن ایران در کشتی آزاد برای المپیک ۲۰۱۶ ریو ارائه و تأکید کرد که انتخاب کمیل قاسمی، قانونی بوده است. نمایندگان پرویز هادی نیز دلایل خود را ارائه کردند و در نهایت با توجه به فاصله زمانی باقی‌مانده تا اعزام تیم کشتی به برزیل، مقرر شد تا دو بنده تیم ملی در ریو همچنان در اختیار کمیل قاسمی باشد و هر گونه رسیدگی به این موضوع به بعد از المپیک موکول شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :