رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: حضور تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در لیگ برتر باشگاه های فوتبال کشور برخلاف نظر عده ای، رشد و توسعه فوتبال آذربایجان را در پی خواهد داشت.

به گزارش تبریزمن، سعید حاجی زاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: چنان که در پایتخت می بینیم، همواره حضور مقتدرانه سرخابی ها در لیگ برتر منجر به تقویت فوتبال تهران و تیم ملی می شود. در تبریز هم درخشش ماشین سازی و دیگر تیم های فوتبال آذربایجان شرقی فعال در سطح نخست فوتبال ایران، منجر به تقویت فوتبال تبریز و از جمله تیم پرطرفدار تراکتورسازی که برادر و در عین حال رقیب ورزشی سبزقباهاست، خواهد شد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به تقویت بیش از گذشته فوتبال تبریز و آذربایجان شرقی با حضور تیم فوتبال ماشین سازی در لیگ برتر فوتبال ایران اضافه کرد: این استان پتانسیل و قابلیت حضور سه تیم در سطح اول فوتبال ایران را دارد و فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشورمان این مهم را اثبات خواهد کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز افزود: ارتقای نشاط اجتماعی دیگر دستاورد ارزشمند حضور ماشین سازی در لیگ برتر فوتبال کشور است که نشانه های اولیه آن با حضور پرشور ورزش دوستان تبریز پس از تقویت و مسجل شدن صعود ماشین سازی به لیگ برتر فوتبال دیده شد.

حاجی زاده گفت: افزایش نشاط اجتماعی یکی از اهداف سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز در حوزه ورزش قهرمانی است و با لیگ برتری شدن تیم فوتبال ماشین سازی، این هدف هم محقق می شود.

وی با بیان اینکه صعود ماشین سازی به لیگ برتر فوتبال ایران آرزو و یکی از اهدافم بوده است، افزود: بسیار خوشحالیم که در نتیجه تلاش های ۱٫۵ ساله شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز تیم فوتبال پرقدمت و ریشه دار ماشین سازی احیاء شد و امروز صعود آن به لیگ برتر فوتبال ایران را جشن می گیریم.

حاجی زاده اضافه کرد: لازم است از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر، توجه ویژه شهردار تبریز و اهتمام مدیریت، کادر فنی قبلی که تیم توسط آنها بسته شد و با کوشش مثال زدنی مدیریت، کادر فنی و بازیکنان فعلی، موجب شد ماشین سازی به لیگ برتر صعود کند قدردانی کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز تاکید کرد: با تداوم حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری، تیمی در شان تبریز و آذربایجان شکل گرفته و در فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران حاضر خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :