عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس شورای اسلامی شهر تبریز انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به عنوان رتبه اول کشور در زمینه های مختلف را حاصل برنامه ریزی های منظم در این حوزه مهم و تاثیرگذار جامعه دانست.

به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری، رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن با اشاره به رشد ۱۸ درصدی شاخص های ورزشی سال جاری استان نسبت به سال گذشته تاکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان با دارا بودن امکانات سخت افزاری و زیرساخت های مناسب و بهره مندی از امکانات نرم افزاری و نیروهای متخصص توانسته است برای رشد و ارتقای بسترهای لازم در جهت علاقه مندی جوانان به ورزش همگانی و قهرمانی گام بردارد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: توسعه پایدار و دست یابی به هدف جامعه سالم و بدون ناهنجاری‌های اجتماعی در گرو توسعه ورزش همگانی است. افراد با ورزش کردن هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی ارتقا می یابند و سیاست گذاری های شورا و شهرداری تبریز در کنار اداره کل ورزش و جوانان باعث توسعه هر چه بیشتر و نیز فرهنگ سازی های لازم در استان شده است.

دبیری

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه اظهار کرد: توجه به فعالیت های جوانان از ضرورت بسیار زیادی برخوردار است که ستاد ساماندهی امور جوانان استان یکی از ستادهاهی فعال استانی است که با برنامه ریزی های منسجم در جهت حل و فصل امور جوانان حرکت می کند.

مدیرعامل باشگاه دبیری تبریز با تقدیر از برنامه ریزی برای برگزاری بیش از ۴۰۰ برنامه مختلف در هفته تربیت بدنی، اضافه کرد: اداره کل ورزش و جوانان، توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را با رویکرد علمی و فرهنگی را دنبال می کند و توانسته با محوریت قراردادن امورات و مسائل مختلف مرتبط با جوانان، گام های ارزشمندی برای توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی در استان بردارد.

دکتر دبیری در خاتمه تاکید کرد: پیش از این برگزاری موفقیت آمیز رقابت های تور آذربایجان و میزبانی مسابقات جوانان هندبال آسیا، زورخانه ای آسیا و جام ملت های شطرنج آسیا نشان از برنامه ریزی های دقیق و هدفگذاری های اداره کل ورزش و جوانان برای شناساندن ورزش و توسعه آن در استان داشته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :