به گزارش تبریزمن، صادق نجفی ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز در سال ۹۴ اظهار داشت: با نشستی که ابتدای سال با کارکنان و مدیران شهرداری داشتیم هم قسم شده‌ایم که ضمن همدلی و همزبانی با مردم، قدم‌های محکمی برای توسعه شهر برداریم.

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات شهرداری در آماده سازی و دادن خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی گفت: با  اطلاعات و آمارهایی که بنده و همکاران به دست آوردیم، رضایت‌مندی گردشگران از خدمات و امکانات شهر مطلوب بود.

نجفی در مورد تصویب کلیات بودجه شهرداری توسط فرمانداری شهر تبریز هم گفت: ضمن تشکر از فرمانداری شهر تبریز در تصویب کلیات بودجه سال ۹۴ باید اعلام کنم که در بودجه سال گذشته  ۲ هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان  یعنی ۸۶ درصد تحقق بودجه داشتیم  که ۶۷درصد آن نقدی و مابقی به صورت غیر نقد بوده است.

وی خاطرنشان کرد:  ۴۷ درصد کاهش صدور پروانه داشتیم این رقم تحقق بودجه نشان از کاهش وابستگی شهرداری به درامدهای حاصل از صدور پروانه دارد.

شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز با بیان اینکه همدلی و همزبانی مردم و مسئولان بسیار ضروری است و نامگذاری امسال به این عنوان دغدغه رهبری و مردم است گفت: ما هم به نوبه خود بایستی این همدلی و مزبانی را با شهرداری و مردم ایجاد بکنیم.

در پایان اولین جلسه علنی شورا در سال۹۴، اعضای شورای شهر، تک تک بندهایی از بودجه که فرمانداری در باره آنها توضیحاتی خواسته بود هم مورد بررسی قرار دادند که به دلیل پایان یافتن وقت جلسه علنی ادامه این بررسی به جلسه روز سه شنبه موکول شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :