پس از کش و قوس های فراوان و طولانی تر شدن اخذ رضایت نامه سامان نریمان جهان از باشگاه گسترش فولاد، در نهایت این باشگاه رضایتنامه مزبور برای پیوستن این بازیکن به ماشین سازی را صادر کرد.

به گزار تبریزمن، مدیر روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز روز چهارشنبه با تائید این مطلب افزود: رضایت نامه مزبور شامگاه گذشته از سوی باشگاه گسترش فولاد صادر و توافق های نهایی برای حضور نریمان جهان در ماشین سازی نیز حاصل شده و قرارداد این بازیکن امروز رسمی خواهد شد.

محمدرضا مذهب تعالی اظهار کرد: مسایل حاشیه ای پیرامون این انتقال بین باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی حل و فصل شده و نریمان جهان بدون هیچ مشکلی از امروز در تمرینات سبزپوشان شرکت می کنند.

وی، مدت زمان قرارداد نریمان جهان با تیم فوتبال ماشین سازی را یک ساله اعلام کرد.

نریمان جهان ۲۵ساله در نیم فصل گذشته لیگ برتر پس از اتمام خدمت سربازی در تراکتورسازی، به گسترش فولاد بازگشت و برعکس دو فصل خیره کننده در تیم اول شهر تبریز، فصل ناموفقی را با آبی و زرد پوشان سپری کرد.

نریمان جهان در فصل چهاردهم لیگ برتر یکی از ستون های موفق تراکتورسازی بود که توانست طی ۲۷ بازی ۹ گل زده و هشت پاس گل دهد.

تیم فوتبال تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پس از ۲۰سال دوری از سطح اول فوتبال ایران با قرار گرفتن در رده دوم لیگ دسته اول باشگاه های کشور به لیگ برتر شانزدهم راه پیدا کرده است.

این تیم با رویکرد بومی گرایی تاکنون بازیکنان تبریزی شاغل در تیم های مختلف کشور از جمله حبیب گردانی، پیام صادقیان، بهمن کامل، احمد امیرکامدار، فردین عابدینی و رامین قربانی را جذب کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :