معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، اعلام کرد که در اجرای تقاطع های غیر هم سطح در نقاط مختلف شهر، تمهیدات ویژه ای برای مقابله با فصل سرما و ایجاد اختلال در روند اجرای پروژه‌ها، پیش بینی و اجرا می شود.

به گزارش تبریزمن، محبوب عبداله پور، ضمن اعلام این مطلب گفت: یکی از مشکلاتی که پیش از این در اجرای پروژه های عمرانی وجود داشت، فصل سرما بود که موجب بروز اختلال و تاخیر دراجرای مراحل یک پروژه می شد.

وی افزود: بر این اساس، معاونت عمرانی شهرداری تبریز، در راستای برطرف کردن این مشکل و پیشبرد سریع مراحل اجرایی پروژه ها، تمهیداتی را اتخاذ نمود تا بتواند در کمترین زمان ممکن، طرح ها را به بهره برداری برساند.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز ادامه داد: در حال حاضر نیز، عرشه پل‌های در حال احداث، پس از بتن ریزی، با تامین گرمایش از زیر عرشه با تزریق بخار و تعبیه پوششی از پشم شیشه، جلوی نفوذ سرما را می گیریم  که علاوه بر پیشرفت سریع پروژه، باعث رعایت کیفیت استاندارد در بتن های مورد استفاده نیز، می شود.

عبداله پور، در زمینه دیگر ویژگی های اجرای این پروژه ها، اظهار داشت: عملیات جوشکاری و مونتاژ عرشه های فلزی، در کارخانه های مجهز و معتبر انجام و در محیط های سرپوشیده رنگ‌آمیزی می شود که این مراحل نیز برای افزایش مقاومت جوش قطعات فلزی، ضروری است.

وی در پایان، تاکید کرد: اجرای چنین اصولی، در راستای تکمیل هر چه سریعتر پروژه های عمرانی و به ویژه تقاطع های غیر هم سطح و در نهایت، روانی ترافیک در سطح شهر و تامین رفاه و آرامش شهروندان، صورت می گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :