معاون اداری و مالی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از رفع مشکل اسناد خرید اتوبوس های این شرکت پس از ۴ سال خبر داد.

به گزارش تبریزمن، بهرام ایران نژاد  با اعلام این خبر اظهار داشت: این شرکت از سال ۱۳۹۱ از (شرکت سازنده اتوبوس) تعداد ۶۸ دستگاه اتوبوس خریداری کرده بود و به علت کمبود بودجه و عدم درآمد بجای خرید نقدی از منابع غیر نقدی و املاک شهرداری تبریز بعنوان عوض داده شده بود که نبود اسناد مالکیت و ناقص بودن صورت جلسات رد و تحویل جزو اسناد مفتوح شرکت بود.
وی افزود: خوشبختانه با پیگیری های بعمل آمده و حمایتهای مدیر عامل شرکت واحد  در سال ۱۳۹۳  توافق فیمابین حاصل شد و  بدهی شرکت اتوبوسرانی  از بابت اتوبوسهای خریداری شده  به بصورت غیر نقدی (واگذاری املاک) تسویه حساب گردید.
ایران نژاد تصریح کرد: عدم پرداخت بدهی از سوی این شرکت در این چند سال باعث بروز مشکلات فراوانی شده بود که خوشبختانه با امضاء تفاهم نامه ای مقرر شد از بابت  تسویه بدهی شرکت اتوبوسرانی ، املا ک در اختیار این شرکت به شرکت سازنده اتوبوس واگذار و انتقال سند در دستور کار قرار گیرد.
وی رفع مشکلات تسویه حساب  را موضوعی مهم عنوان  کرد و اظهارداشت: این شرکت  از سال ۱۳۹۱ بعلت عدم توانایی در پرداخت بدهی  با مشکل عمده ای مواجهه بود که با پیگیریهای مداوم  وتلاشهای فراوان و همکاری شهرداران و همکاران حوزه های مالی شهرداریهای مناطق  ۲و ۵   که در واگذاری املاک ، تنظیم صورت جلسات مربوطه برای حل این مشکلات ،  نهایت همکاری و مساعدت را نمودند.
ایران نژاد رفع این مشکل ۴ ساله را بعنوان نقطه عطفی در تعامل و همکاری های فیما بین دانسته وافزود: در خصوص انتقال مالکیت اسناد به نام شرکت آکیا دویچ  ،کلیه مراحل انتقال اسناد مالکیت مربوط به املاک فوق در دفاتر ثبت اسناد و املاک کشور انجام پذیرفته  و مالکیت املاک در نظر گرفته شده بنام (شرکت سازنده اتوبوس) انتقال یافت

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :