سرخپوشان تراکتورسازی روز سه شنبه برای اولین بار در تاریخ خود در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا پا به میدان مسابقه خواهد گذاشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم النصر امارات و تراکتورسازی از ساعت ۲۱:۱۵ فردا (سه شنبه) در چارچوب دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آل مکتوم شهر دبی به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان امیرقلعه نوعی که در بهترین فرم خود به سر می برند، طی چند روز گذشته دو پیروزی دلچسب مقابل تیم های استقلال تهران و اهواز بدست آورده و کار خود در رقابت های لیگ برتر را با قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول رده بندی به اتمام رساندند.

به این ترتیب در حال حاضر تنها دو بازی تا به اتمام رساندن کامل رقابت های این فصل فوتبال برای تراکتور باقی مانده که عبارت اند از بازی های رفت و برگشت مقابل تیم اماراتی النصر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا.

سرخپوشان با عملکرد بسیار خوب و دور از انتظاری که در مرحله گروهی این مسابقات داشتند، موفق شدند تا به عنوان صدرنشین به دور حذفی صعود کرده و طبق برنامه با تیم دوم گروه اول مسابقات رقابت کنند.

در این مرحله نیز تراکتور به قرعه خوبی دست یافته و می تواند با انجام یک بازی کنترل شده در بازی اول در خانه حریف، بازی برگشت در استادیوم یادگارامام – با حضور ده ها هزار نفری هوادارانش – را با موفقیت پشت سر گذارد. سرخپوشان در بازی های خانگی لیگ قهرمانان عملکرد بسیار خوبی از خود به ثبت رسانده اند و مطمئنا از کیفیت و انگیزه لازم برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی برخوردار خواهند بود.

IMG_5839

بازیکنانی چون سروش رفیعی، بختیار رحمانی، آلویز نانگ و فرزاد حاتمی به همراه خط دفاعی تیم نیز با عملکردی که در بازی های اخیر نشان داده اند، از نظر آمادگی در بهترین شرایط خود به سر می برند و همین موضوع امیدهای هواداران تراکتور برای حضور در مرحله یک چهارم و تاریخ سازی در آسیا را افزایش می دهد.

در سمت مقابل، تیم النصر امارات، از نظر نتیجه گیری در بازی های اخیر نسبت به تراکتور عملکرد بسیار ضعیف تری داشته، به نحوی که در ۸ بازی اخیر، تنها دو برد به دست آورده است، با این حال بازیکنان صاحب نامی در ترکیب این تیم حضور دارند که می توانند برای سرخپوشان مشکل ساز شوند.

پیش از این بازیکنان و مربیان صاحب نامی چون لوکا تونی، مارک برشیانو، برونو سزار، والتر زنگا و لوکا بوناچیچ در این باشگاه کار کرده اند و از ایرانی ها نیز نام بازیکنانی چون کریم باقری، خداداد عزیزی، فرهاد مجیدی، محمد نصرتی و ستار همدانی در ترکیب این تیم به چشم می خورد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان امیر قلعه نوعی خواهند توانست همچون بازی های قبلی خارج از خانه شان، با انجام یک دیدار حساب شده، دروازه خود را بسته نگه داشته و کار خود را برای صعود راحت کنند یا اینکه سرنوشت بازی به دیدار برگشت و استادیوم یادگارامام کشیده خواهد شد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :