به گزارش تبریزمن، شهرآورد تبریز در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر جمعه ۱۱ دی در حالی برگزار می شود که دو تیم در هفته های گذشته تعاملاتی در خصوص جابجایی بازیکنان خود داشته اند.

مصاف این دو تیم همواره متفاوت با دربی های دیگر است و معمولاًرفاقت در اولویت شهرآورد تبریز قرار می گیرد.

بدون شک شاگردان فراز کمالوند پس از بد اقبالی در بازی های اخبر با وجود ارائه فوتبالی هجومی، دوست دارند در این دیدار نتیجه را توام با بازی زیبا به همراه داشته باشند.

در سوی دیگر میدان تراکتورسازی با هدایت امیر قلعه نویی توانسته روند امیدوارکننده ای در سه هفته اخیر ارائه کند و سرخ پوشان نمی خواهند امتیاز از دست دهند تا همچنان در کورس مدعیان باقی بمانند و فاصله خود را با تیم های بالای جدول بکاهند.

۱۱ امتیاز از ۵ بازی آخر که سه بازی آن در خارج از خانه بوده است، ادعایی برای دشواری کار شاگردان فراز کمالوند در مصاف با تیم همشهری خواهد بود.

بخش مهم دیگری از این بازی بازگشت سامان نریمان جهان به گسترش فولاد و تقابل با تراکتور و همچنین حضور مهدی کیانی ، بازیکن سابق گسترش فولاد در تراکتور است که جذابیت هایی بر این بازی خواهد افزود.

ایوب کلانتری بازیکن نیم فصل گذشته گسترش فولاد نیز برای تراکتور به میدان خواهد رفت و سید مهدی سید صالحی پس از دو فصل به تبریز بازگشته و در مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد.

دیدار رفت این دو تیم سه بر یک به سود تراکتور به پایان رسید تا تعداد برتری سرخ پوشان تبریز مقابل گسترش فولاد در رقابت های لیگ برتر به عدد ۳ برسد.

تراکتور در این بازی سعید آقایی، سروش رفیعی و سینا عشوری را به دلیل محرومیت به همراه نخواهد داشت. این تیم در بازی قبلی خود مقابل نفت تهران آگوستو سزار و شجاع خلیل زاده را در اختیار نداشت و در این بازی از این دو بازیکن استفاده خواهد کرد.

در سوی دیگر میدان گسترش فولاد با اضافه کردن سه بازیکن تمامی تلاش خود را برای تقویت خط هجومی خود انجام داده است.

به نقل از واحد آمار و اطلاعات روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز، فضای دوستی در میان مربیان هردو تیم به صورت آشکاری برقرار است و به نظر می رسد شهرآورد تبریز همچون ۵ بازی گذشته در فضایی صمیمی برگزار خواهد شد.

قضاوت این دیدار را البرز حاجی پور برعهده خواهد داشت و میریعقوب حجتی، یعقوب سخندان و حمید حاج ملک وی را در این امر یازی خواهند نمود.

این دیدارساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه یازدهم دی ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :