فرمانده انتظامی آدربایجان شرقی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام ‘اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل’، گفت: مقام معظم رهبری تکلیف مسئولان و مردم را با انتخاب شعار سال سنگین تر کرده اند و برای تحقق این امر باید کار جهادی و انقلابی انجام گیرد.

به گزارش تبریزمن، سردار حسن خانی افزود: البته رهبری تکلیف را از پنج سال پیش معین کرده بودند ولی امسال فرمایش ایشان این بود که باید اقدام کرد و در عمل دیده شود.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در مباحث مربوط به شعارهای سال همیشه پیشتاز بوده و بیشترین کار عملیاتی را انجام داده است.

به نقل از ایرنا، سردار حسن خانی اظهار کرد: شعار سال که رهبر معظم انقلاب فرموده اند با کار عادی محقق نمی شود و روی کاغد با دستورالعمل و بخشنامه امکان پذیر نیست، بلکه باید کار جهادی و انقلابی انجام دهیم.

وی اضافه کرد: همچنان که در جنگ تحمیلی کار انقلابی و جهادی در مقابل بسیج جهانی برای از پای درآوردن جمهوری اسلامی کردیم و در مقابل دنیا ایستادیم، امروز نیز نیاز به کار جهادی داریم.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: امروز نیز تنها راه برون رفت ما از وضعیت موجود اقتصادی، موضوعی است که رهبرمعظم انقلاب بر آن تاکید فرمودند و نیروی انتظامی بنا دارد تا با همت همه نیروهای خود، این شعار را محقق کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :