رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: انتخابات در کشور ما قدبرافراشتن ملی است.

به گزارش تبریزمن،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب پیش از ظهر روز چهارشنبه، در آستانه‌ ایام برگزاری انتخابات، در جمع هزاران نفر از مردم شهر نجف آباد، در حسینیه‌ امام خمینی تهران در سخنانی فرمودند: ملت با انتخابات، در برابر دشمن سینه سپر می‌کند و عرض اندام می‌کند. وقتی دشمن مشاهده می‌کند که بعد از ۳۷ سال، با این همه فشار و تحریم‌های ظالمانه و تبلیغات غرض‌آلود و خسارت‌بار نتوانسته است مانع از بیعت مردم با نظام شود، عظمت انقلاب در چشم او هیبت پیدا می‌کند.

ایشان خاطرنشان کردند: یکی از ترفندهای دشمن در انتخابات که در اینجا تکرار می‌کنند ایجاد دوقطبی دروغینی مانند مجلس «دولتی» و «ضد دولتی» است. ملت نه مجلس دولتی می‌خواهد نه ضد دولتی؛ ملت، مجلس شجاع و متدینی می‌خواهد که با وظایفش آشنا باشد و مرعوب آمریکا نباشد.

ایشان افزودند: ملت ایران مجلسی می‌خواهد که علاج درد مردم را بشناسد. مجلس متدین،متعهد وشجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد. مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرت‌هایی که دست‌شان از ایران کوتاه شده و می‌خواهند برگردند بایستد. مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون‌زا کند.

رهبر انقلاب با تاکید بر این‌که «همه باید مراقب نفوذ باشند» افزودند: وقتی می‌بینید دشمن برای ایجاد دودستگی از شما تعریف می‌کند بی‌درنگ ابراز بیزاری کنید. شما که می‌دانید دشمن قصد تفرقه دارد، نگذارید. امام گفتند وقتی دشمن از شما تعریف می‌کند، ببینید چه اشتباهی کرده‌اید. برگردیم به کلام امام.

ایشان ادامه دادند: آمریکا بعد از مذاکرات یک نقشه برای منطقه دارد و یک نقشه برای ایران؛ این برای ما روشن شده. برای داخل، دشمن از نفوذی‌ها استفاده می‌کند.نفوذی حتماً این نیست که از دشمن پول گرفته باشد. امام فرمودند گاهی حرف دشمن با چند واسطه از دهان آدم موجه شنیده می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :