نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: روابط عمومی ها باید باور نگاه خود به جامعه، جامعه را به سمت زیبایی ها سوق دهند.

به گزارش تبریزمن، دکتر مسعود پزشکیان درآیین گشایش سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در مرکز همایش های بین امللی کتابخانه ملی ایران افزود: این نگاه ماست که مارا زمی گیر می کند و از حرکت بازمی ایستد و این تغییرنگاه است که جامعه رابه پیشرفت و توسعه سوق می دهد.

وی ادامه داد: مهمترین بخشی که تحول و تغییر را سبب می شود  آن چیزی است که ما آن را می بینیم و به دست می آوریم.دنبال خدا بودن یعنی دنبال بی نهایت بودن، انسان همواره به دنبال بی نهایت است.

نائب رئیس مجلس اضافه کرد: تغییر باید در مطلق زیبایی ها و هنر و خلاقیت خودش را نشان دهد، تغییر باید شکل بالندگی و توانمندی خودش را نشان دهد.

وی اضافه کرد:قرار نیست کسی مشکلات و چالش های مارا حل کند باید خودمان دست به دست هم داده چالش های پیش رو را حل کنیم.

وی در ادامه با اشاره به نقش روابط عمومی ها به عنوان دیده بانان جامع اظهار داشت: روابط عمومی ها باید به سیاستمداران بگویند چه اقدامی را انجام دهند و چه اقدامی را انجام ندهند به عبارت دیگر چالش های پیش رو را قبل از آنکه به بحران تبدیل شود چاره اندیشی کنند.

دکتر پزشکیان با بیان اینکه مشکلات در فضای گفتگو حل می شود نه جنگ و تنش اظهار داشت: در یک فضای گفتگو روابط عمومی ها تلاش کنند با حذف زشتی ها جامعه را به سمت زیبایی ها سوق دهند تا باوری زیبا در جامعه شارژ شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس تاکید کرد: تا زمانی که به دیده هایمان باور و اعتقاد نداشته باشیم نمی توانیم تغییر را لمس کنیم با شعار و احساس نمی شود. اقداماتی که نتیجه بخش نیست باید تغییرکند، اگر مسیری که طی ۳۰ سال گذشته سپری کرده و دچار تغییر و اتفاقی نشده ایم باید تغییر کند اگر بیدار شویم زنده می شویم حرکت های ما باید با آگاهی و مهارت همراه باشد کسی که بدون علم عمل کند همانند راننده ای است که خلاف جهت حرکت می کند.

دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با شعار«روابط عمومی و تغییر برای پیشرفت» طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ماه امسال در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ی ملی ایران در تهران در حال برگزاری است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :