در راستای حفظ جان پاکبانان و تأمین امنیت جانی این قشر زحمتکش در حین انجام وظیفه روبوت های پرچم زن در معابر پر خطر شهر نصب می گردد.

به گزارش تبریزمن، علیرضا اصغری در جریان راه اندازی آزمایشی این روبوت ها با بیان مطلب فوق افزود : با توجه به حوادث ناگوار رانندگی که موجب مصدومیت و حتی فوت پاکبانان سختکوش در حین انجام وظیفه و پاکیزه سازی محیط شهری گردیده و تأکیدات شخص شهردار تبریز در تأمین امنیت جانی این عزیزان و در راستای استقرار کامل نظام بهداشت ، ایمنی و محیط زیست اقدام به خرید تعدادی روبوت پرچم زن جهت نصب در معابر پر خطر کرده ایم.

وی افزود : این روبوت ها دارای علایم هشدار دهنده برای رانندگان وسایط نقلیه ، نظیر چراغ های چشمک زن می باشد که با نصب در معابر پر خطر رانندگان را متوجه حضور پاکبانان در حال انجام کار در آن محل می نماید.

اصغری در خاتمه ضمن ابراز تأسف از جان باختن تعدادی از پاکبانان در حین انجام وظیفه پاکیزه سازی و تنظیف معابر شهری و مصدومیت تعدادی دیگر از پاکبانان در اثر تصادفات رانندگی ، ابراز امیدواری نمود با تمهیدات اتخاذ شده از سوی آقای شهردار در آینده شاهد اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :