رییس جمهوری گفت: معیار ما در تولید خودرو رضایت مردم است، باید با ارتقای هر چه بیشتر کیفیت خودروها، رضایت ملت مورد توجه جدی خودروسازان قرار بگیرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در حاشیه مراسم رونمایی دستاوردهای جدید صنعت خودروسازی کشور به ویژگی های خودروی ساینا و موتور دیزلی که امروز رونمایی شد،اشاره کرد و افزود: صنعت خودروسازی یکی از مسیرهای تقویت روند توسعه و اشتغال کشور است.

وی اظهار داشت: در تولید خودرو اگر به کیفیت و رقابتی بودن آن از جمله مصرف پایین و مسایل زیست محیطی توجه شود، ورود ما را به بازارهای جهانی تضمین خواهد کرد.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: خودروسازی کشور یکی از مهم ترین راه های مشارکت با شرکت های به نام و مطرح خارجی برای تولید و صادرات خودرو بوده و این موضوعی است که مورد توجه مسوولان است.

روحانی با بیان این که به آینده صنعت کشور بسیار امیدوار هستم، تصریح کرد: باید به دنبال تولید خودرو در مقیاس جهانی باشیم و با توجه به اینکه صنعت خودرو از صنایع پیش رو محسوب می شود و بسیاری از صنایع وابسته به آن است، لذا می تواند در افزایش اشتغال و توسعه کشور نقش بسزایی داشته باشد.

وی یادآور شد: باید در تولید خودرو رضایت مردم مورد توجه جدی باشد و بی تردید مردم بزرگ ایران هر جایی که با کار خوبی مواجه شوند از آن استقبال و حمایت می کنند.

رییس جمهوری امروز از خودروی ساینا و موتور دیزلی به عنوان دستاوردهای جدید شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو رونمایی کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :