استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان این که یکی از عوامل آزادسازی خرمشهر، روحیه صمیمیت و برادری رزمندگان اسلام بود، گفت: تا زمانی که این روحیه را حفظ کنیم پیروزی از آن ما خواهد بود و نباید اجازه دهیم مسایل زودگذر سیاسی این روحیه را کم‌رنگ کند.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده در همایش فاتحان خرمشهر در تبریز، با اشاره به این که در روزهای جنگ تحمیلی، جبهه درگیری با دشمن حتی تا شهرهای ما هم کشیده شده بود و مردم تبریز زیر بمباران دشمن بودند، افزود: امروز در سایه رشادت همه دلاورمردان نیروهای مسلح، جبهه درگیری ما با دشمنان به ساحل مدیترانه کشیده شده و این نشان از عظمت انقلاب، شهدای عزیز و رهبری دارد.

وی با بیان این که نسل جدید تشنه دریافت حقایق است، گفت: یکی از رسالت هایی که بر عهده بازماندگان شهداست انتقال پیام ها و ارزش های شهدا به نسل جدید است و برگزاری چنین همایش هایی می تواند در این زمینه موثر باشد.

جبارزاده با اشاره به حضور رزمندگان کشورمان در جبهه مقاومت اسلامی در سوریه، بر بازگو کردن حوادث و رویدادهای این جبهه تاکید کرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه روحیه صمیمیت و برادری رزمندگان اسلام را یکی از عوامل مهم آزادسازی خرمشهر دانست و گفت: مطمئنا امروز در جبهه نبرد با دشمنان در سوریه هم این روحیه حاکم است و تا زمانی که این روحیه را حفظ کنیم پیروزی از آن ما خواهد بود.

وی افزود: اگر روزی روحیه سلحشوری و دفاع از ارزش ها جای خود را به عافیت طلبی و مصالح مادی و دنیوی بدهد قطعا از اهداف نظام و انقلاب دور خواهیم شد، لذا نباید اجازه دهیم این روحیه به خاطر مسایل زودگذر سیاسی کم رنگ شود.

جبارزاده همچنین با بیان این که در زمان امام نگاه ما به ایشان بود، افزود: خوشحالیم که امروز هم بزرگمردی از سلاله حضرت زهرا(س) کشتی نظام اسلامی را رهبری می کند و ما هم باید در عرصه های مختلف با روحیه برادری برای رسیدن به اهداف انقلاب تلاش کنیم.

در این همایش دو نفر از رزمندگان سپاهی و ارتشی که در عملیات آزادسازی خرمشهر حضور داشتند به بیان خاطرات خود پرداختند و از تعداد دیگری از این رزمندگان با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :