مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس معتقد است، روحیه شاد و امیدوار، نیروی محرکه توسعه و آبادانی کشور است.

به گزارش تبریزمن،  “محسن خادم عرب باغی” در مراسم اختتامیه جشنواره زمستانی با تاکید بر اینکه ایجاد فضای شاد برای مردم منطقه سرمایه گذاری در پیشبرد امور است، اظهار کرد: داشتن روحیه شاد، امیدوار و اراده قوی، نیروی محرکه لازم برای ساخت، توسعه و آبادانی کشور است و به همین منظور باید برای ایجاد این روحیه در مردم برنامه ریزی کنیم.

وی ضمن تقدیر از هنرمندان حاضر در جشنواره بیان کرد: هنرمندان سفیران کشور در معرفی فرهنگ غنی و تمدن چندین هزارساله ایرانی در جای جای دنیا هستند و ما باید به هنر و موسیقی ارج بدهیم.

عرب باغی در بخش دیگری از سخنان خود از حضور ۴۰ هزار گردشگر در طول جشنواره زمستانی خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد گردشگر که در طول برگزاری جشنواره، ۲۵ هزار نفر از طریق قطارهای چارتری و بقیه با خودروهای شخصی به ارس سفر کرده اند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس افزود: مهم‌ترین دستاورد برگزاری جشنواره زمستانی ایجاد روحیه شاد در بین مردم منطقه و مسافران و همچنین شناسایی ظرفیت‌های گردشگری و رونق اقتصادی ارس در فصول مختلف سال بود  که این جشنواره نشان داد ارس در تمام فصل‌های سال می‌تواند پذیرای گردشگران باشد.

وی در پایان از حضور پررنگ بازاریان در طول جشنواره نیز قدردانی کرد و گفت: بازرایان به عنوان مهمترین رکن این جشنواره بودند و نقش قابل توجهی در رونق صنعت گردشگری ارس دارند.

گفتنی است در مراسم اختتامیه جشنواره زمستانی ارس از برپاکنندگان جشن‌ها و قهرمانان مسابقات ورزشی، مسئولان اجرای جشنواره و حوزه هنری استان تقدیر شد.

همچنین به ۲۵ نفر از مسافران قطار چارتری به قید قرعه جوایزی اهدا شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :