مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز گفت: تمام هزینه‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی در مجموعه مترو، در بخش بهره‌برداری بروز می‌یابد.

به گزارش تبریزمن، صادق پشمینه‌آذر، در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز با بیان این‌که تاکنون ۱۴۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه مترو هزینه شده است، خاطرنشان کرد:  این هزینه چشمگیر، در میان پروژه‌های توسعه و عمران شهری کم‌نظیر بوده و از اهمیت و عظمت پروژه قطار شهری تبریز حکایت دارد.

وی با اشاره به اهمیت شرکت بهره‌برداری مترو، اظهار داشت: ساز و کار فعالیت سازمان قطار شهری تبریز، محدود بوده و وابسته به توسعه خطوط مترو است؛ اما شرکت بهره‌بردار مترو، به واسطه کارکرد خدمت‌رسانی خود، در ارتباط مستمر و ماندگار با شهروندان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز اظهار داشت: با در نظر گرفتن هزینه‌های متعدد مترو، روزانه حدود ۱ میلیارد تومان برای پیشرفت پروژه در بخش های مختلف زیرساخت و تجهیزات، هزینه می‌شود؛ مسئولیت صیانت از این سرمایه بی‌نظیر، بر عهده شرکت بهره‌برداری مترو است

پشمینه‌آذر، مدیرعامل جدید شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز را مدیری توانمند و متخصص به امور مترو خواند و اظهار امیدواری کرد، این مجموعه با مدیریت جدید، نقش حساس خود را در پیشرفت مترو ایفا کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :