خبرخوان
سامان نریمان جهان در گفتگو با تبریزمن؛

روز به روز بهتر و هماهنگ تر می شویم/سه امتیاز بازی را می خواهیم

به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان بازیکن تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن در خصوص شرایط تمرینات برای بازی راه آهن گفت: ابتدا جا دارد یاد و خاطره جانباختگان زلزله ارسباران را گرامی داشت و برای بازماندگان آن آرزوی توفیق نمود.

بازیکن جوان تراکتورسازی بیان کرد: بعد از پیروزی سه بر یک در مقابل گسترش فولاد کادر فنی یک روز استراحت داد تا شرایط فشرده ای که داشتیم کاسته شود. تمرینات خود را با جدید ادامه می دهیم و خدارا شکر تمام مصدومان تیم نیز به تیم اضافه شده اند.

وی ادامه داد: همانطور که در مصاحبه های خود گفته ام، روز به روز بهتر و هماهنگ تر می شویم. بازیکنان جذب شده ارتباط خوبی با بازیکنان قدیمی تیم برقرار کرده اند و می توان گفت از لحاظ روحی و انگیزه نیز در شرایط ایده آل هستیم.

نریمان جهان در خصوص تیم راه آهن افزود: کادر فنی مثل دیگر بازی های لیگ، نقاط ضعف و قوت این تیم را به ما یادآور شده است. راه آهن بازیکنان جوان و باتجربه ای را در اختیار دارد. همچنین سرمربی راه آهن نیز از دانش فنی بسیار بالایی برخوردار است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه میزبان هستیم، از هواداران می خواهم با حضور خود ما را از این امتیاز بهره مند کنند. امیدواریم بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و تماشاگر پسند سه امتیاز این بازی را نیز کسب کنیم.

 


 

ریز به ریز حرکت های ” سامورایی ” در تمرین سرخ ها از نگاه دوربین تبریزمن

 


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

نظرات

۶ دیدگاه برای “روز به روز بهتر و هماهنگ تر می شویم/سه امتیاز بازی را می خواهیم”

 1. عطا می‌گه:

  سامان جهان امید جهان

 2. قره داغ می‌گه:

  یاشییاسیز

 3. hossien می‌گه:

  عشقیمسن سامان چوخ شایا

 4. وکیلی از ملکان می‌گه:

  سامان جانمسان

 5. ali می‌گه:

  سامان عشقیم سن جانیم سان

پاسخی بگذارید