دیدار دو تیم فولاد و تراکتورسازی که تا ساعتی دیگر آغاز خواهد شد، به احتمال زیاد یکی از دو سرمربی و همراهانش را به خانه خواهد فرستاد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم بحران زده این فصل رقابت های لیگ برتر که فصل گذشته جزو مدعیان بودند، امروز در استادیوم غدیر اهواز به مصاف هم خواهند رفت. دیدار حساسی که شاید باخت در آن باعث اتمام دوران کاری اسکوچیچ یا تونی الیویرا در تیم خود باشد.

[دراگان اسکوچیچ/ مردی که به تیم و کارش اعتقاد دارد]

دراگان اسکوچیچ که تیمش در انتهای جدول قرار گرفته مورد انتقاد شدید عده ای قرار گرفته است.آنها اسکوچیچ را متهم به ضعف در یارگیری می کنند.سرمربی کروات فولاد نیز گفته است به تیمش و کارش اعتقاد دارد و جو منفی را در کنار بازیکنانش حس می کند. برد در بازی امروز می تواند کمی اوضاع بحرانی فولاد را بهبود بخشد ، اوضاعی که اگر درست نشود می تواند باعث رفتن اسکوچیچ شود.

فولاد با سه امتیاز از ۷ بازی گذشته و بدون برد به انتهای جدول چسبیده است.

تونی (8)

[تونی الیویرا/ مردی که اگر برود، باز هم برمی گردد!]

تونی الیویرا در تراکتور وضعیت خوبی ندارد و عملکردش مورد انتقاد قرار گرفته است. شاید باخت در بازی امروز برابر اسکوچیچ، بلیط رفتنش به پرتغال را به همراه پسرش اوکی کند. بلیطی که این چندمین بار است اوکی می شود. اگر تونی از تراکتور جدا شود هر لحظه می تواند منتظر بازگشت او بود چرا که هرگاه او از تراکتور رفته، روزی به تراکتور بازگشته است.

تراکتور با ۷ امتیاز و میانگین یک امتیاز در هر بازی در رده ی ۱۰م جدول قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :