سرپرست تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: برای پیروزی در برابر شیمیدر تهران به حمایت نیاز داریم و با برتری در این بازی قدرت واقعی تیم بسکتبال شهرداری تبریز اعیان خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، مهدی شیرازی فر صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: تیم خوبی داریم و بچه ها با آخرین توان در مسابقات حاضر می شوند و غیرت و همت و همیت یکی از ویژگی های بارز بازیکنان ماست و امیدواریم رفته رفته تیم به آنچه شایستگی اش را دارد، برسد.

وی تصریح کرد: در هفته دوم تیم شهرداری تبریز در صدر جدول لیگ برتر بود ولی با باختهایی که متحمل شده ایم، هفته به هفته در جدول رده بندی تنزل یافته و از جایگاه واقعی خود فاصله یافتیم.

وی  گفت: در برابر هیچ تیمی با فاصله نباخته ایم و اکثر باخت های تیم با نتیجه تک رقمی و بسیار نزدیک بوده و بچه ها با تمام قوا و توان در برابر حریفان در میدان می روند و گاهی بی تجربگی بازیکنان جوان و گاهی هم بدشانسی مانع از رسیدن نتیجه مطلوب شده است.

سرپرست بسکتبال شهرداری تبریز با اظهار اینکه برای شروع دوباره هیچ وقت دیر نیست، تصریح کرد: بازیکنان از لحاظ روحی نیاز به حمایت دارند و از رسانه ها گرفته تا هواداران و تماشاگران تبریزی می خواهیم از اولین نماینده بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر حمایت کنند و قطع به یقین تیم جوان بسکتبال شهرداری تبریز آینده درخشانی پیش رو داشته و می تواند در سال های آتی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :