مدیرکل آموزش خواهران وخردسالان جامعه القرآن کشور از رونمایی اولین مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری قرآن کریم خواهران و خردسالان خبر داد.

قرآن

به گزارش تبریزمن، با بیان اینکه مجمع عالی مدیران و بانوان قرآنی، یادبود معلم اخلاق و قرآن علامه طباطبایی از ۱۶ الی ۱۹ شهریور در تبریز برگزار می‌شود

اظهار داشت: شرکت کننده گان در این مجمع که در بالاترین سطح مدیریتی و اجرایی مراکز قرآنی سراسر کشور هستند، برای ایجاد هم افزایی، تثبیت و انتقال تجربیات، گردهم آمده‌اند.

وی افزود: برنامه‌های این مجمع با رویکرد بررسی برنامه‌های پیش رو، هماهنگی و یکسان سازی امور آموزشی و اجرایی فعالیت‌های قرآنی است.

مدیرکل آموزش خواهران وخردسالان جامعه القرآن کشور، ظرفیت بالای مراکز قرآنی را در ترویج مفاهیم قرآنی، بسیار مهم دانست و گفت: حضور بیش از ۷۰۰ مدیر و بانوی قرآنی در چهارچوب سازمانی جامعه قرآنی و اهل بیت (ع) ظرفیت مؤثری در راستای پیشبرد منویات مقام معظم رهبری در ایجاد نهضت قرآنی است.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، کمالی با اشاره به رونمایی اولین مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری قرآن کریم خواهران و خردسالان در تبریز، گفت:با توجه به افزایش استفاده مردم از شبکه‌های مجازی و اجتماعی، جامعه القرآن تصمیم گرفت از این ظرفیت برای ترویج مفاهیم قرآنی استفاده کند که به همین منظور نیز مرکز آموزش مجازی قرآن بانوان و خردسالان را با استفاده از نرم افزارهای واتس آپ، تلگرام و وایبر راه اندازی کردیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :