سرویس ورزشی تبریزمن: تیم تراکتورسازی در اولین دیدار خود در جام باشگاه های آسیا، میزبان الجزیره امارات بود. این بازی با حضور بیش از یکصد هزار هوادار عاشق در استادیوم یادگار امام انجام شد و حواشی خاص و جالبی داشت. پایگاه خبری تبریزمن، در آستانه بازی حساس این تیم در جام باشگاه های آسیا که ۵ اسفند ماه در تبریز برگزار خواهد شد، فلش بکی به ۸ اسفند ۹۱ می زند که در ادامه می خوانید.

رویانیان پس از پیروزی ۳ بر یک تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات اظهار داشت: به تبریز آمدم تا به عنوان یک ایرانی طرفدار تیم قرمزپوش تراکتورسازی باشم و خوشحالم که در یک روز خوب و جوی بسیار عالی من هم به عنوان یک هوادار در ورزشگاه، تراکتور را تشویق کردم.

وی افزود: ما به دنبال فوتبال پاک هستیم و هماندیشی خود را از تبریز شروع کردیم و قطعاً با کمک تیمهای دیگر سعی میکنیم تا یک فوتبال پاک را در سراسر ایران اجرا کنیم.

رویانیان ادامه داد: واقعاً یک روز فراموش نشدنی را در تبریز پشت سر گذاشتم. الجزیرهایها با دیدن ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه یادگار غرق جو ورزشگاه شده بودند؛ هرکدام چند دور، دور خود میچرخیدند تا بتوانند با شرایط که شاید یک درصد آن را در امارات ندیدهاند آشنا بشوند اما حریف هواداران تراکتور نشدند.

مدیرعامل قرمزپوشان خاطرنشان کرد: من این پیروزی را به بازیکنان، استاندار و مسئولان آذربایجان و مردم پهلوانخیز تبریز و تمام ترکزبانها تبریک میگویم و امیدوارم تراکتورسازی تا مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا برسد. واقعاً روز باشکوهی در تبریز بود که به نظرم باید به فوتبال ایران تبریک گفت.

مهاجم تیم فوتبال الجزیره امارات گفت: من در فوتبال برزیل، ایتالیا و اسپانیان بازی کردم اما مدتها بود که چنین جوی فوقالعاده ندیده بودم.

ریکاردو اولیویرا پس از شکست ۳ بر یک الجزیره امارات مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باتوجه به شرایط بازی به نظرم تراکتورسازی شایسته برد در دیدار مقابل الجزیره بود.

وی افزود: واقعاً جو سنگینی بر ورزشگاه حاکم بود و باید اعلام کنم تراکتورسازی هم روی توپهای بلند و همچنین روی زمین بسیار عالی کار کرد.

مهاجم الجزیره ادامه داد: من در فوتبال برزیل، ایتالیا و اسپانیان بازی کردهام اگر بخواهم در مورد جو ورزشگاه حرف بزنم باید این را بگویم که مدتها بود چنین جو فوقالعادهای را ندیده بودم. جوی که به برد تراکتورسازی خیلی کمک کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :