به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در خصوص بازی تیمش مقابل نفت تهران گفت : بازی سختی مقابل تیم نفت تهران خواهیم داشت ، چراکه حساس ترین و سخت ترین بازی لیگ را پیش رو داریم ،تیم‌هایی که در کورس قهرمانی قرار دارند بازی‌های سختی را پیش رو دارند و نفت نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما باید در دیدار فردا خوب کار کنیم تا بتوانیم به قهرمانی برسیم. تیمی که مقابلش صف آرایی می کنیم مربی باهوشی دارد و این شرایط را برای هر تیمی سخت می کند . این تیم بازی بسته ای ارایه می کند و با سرعت از فاز دفاع به فاز حمله می رود . از این رو با قاطعیت میگویم فردا بازی خطرناکی پیش رو داریم .

وی ادامه داد: ما همه تلاش خود را می کنیم با ارایه یک بازی خوب در حد نام تراکتورسازی بازی کنیم و به مقام قهرمانی لیگ برتر برسیم . ما پرچم یک منطقه هستیم ، ما رویاهای میلیونها میلیون هوادار این تیم را به دوش می کشیم و این وظیفه ما را بیشتر می کند تا با حضور قدرتمند در بازی فردا جام قهرمانی را به آنها هدیه کنیم .

سرمربی پرتغالی تیم تراکتورسازی در خصوص انتظار از هوادران تیم گفت :انتظار یک حضور پرشور و پرشمار از هوادارانمان دارم چراکه می خواهیم جشن قهرمانی را نیز در کنار ما باشند چون همیشه در کنار ما بوده اند ، در سرما و گرما حامی تیم ما بوده اند .

وی گفت: به همراه دستیارانم حرفه‌ای کار می‌کنیم و هر روز سعی می‌کنیم خوب تمرین کرده و خود را به شرایط ایده‌آل برسانیم فردا نیز تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم به اولین مقام قهرمانی خود برسیم. شاید به‌خاطر سبیل‌هایی است که من دارم و یا شاید روشی که به کار گرفته‌ام دلیل محبوبیتم در تبریز است. دیگر دلیلی که در تبریز محبوب هستم به حرکات من در کنار زمین بر می‌گردد که مانند هواداران با شور و شوق بازی را دنبال می‌کنم. زمانی که ما به انجام یک کار اعتقاد داریم می‌توانیم با تمرین زیاد هدفمان را به بازیکنان القاء کنیم، آنها در زمین خواسته ما را انجام می‌دهند و مربی فقط تاکتیک را به آنان گوشزد می‌کند.

وی در خصوص میزان تاثیرش در نتایج اخیر تیم گفت : مربی وظیفه دارد داشته هایش را به بازیکنانش منتقل کند ، چراکه با تمرین ، سبک فوتبال مربی به تیم منتقل می گردد و می تواند در نتیجه گیری ها تاثیر گذارد من هم با دستیارانم تمام تلاشم را می کنم تا بهترین های فوتبال را به تیم منتقل کنم این بازیکنان هستند که داده های سرمربی را اجرا می کنند بدین ترتیب مهم ترین عامل نتیجه گیری ما در لیگ برتر بازیکنانمان بوده است .

تونی در خصوص محرومین و مصدومین بازی فردا گفت : خالد شفیعی و محمد ایرانپوریان را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم و فردین عابدینی ، حبیب گردانی و شهریار شیروند به خاطر مصدومیت در کنار تیم نخواهند بود.

اولیویرا درباره وضعیت حبیب گردانی گفت: با گردانی در دفتر باشگاه صحبت‌های بسیاری را انجام داده‌ایم. همچنین در کنار بازیکنان دیگر نیز با او صحبت کردیم و نکاتی را که لازم بود به او گفتیم و خوشبختانه این مسئله بین ما و حبیب حل می‌شود. اگر من ۲۰ سال نیز در اینجا باشم نمی‌توانم تفکر بازیکن را عوض کنم، چیزی که مهم است بخشش نیست بلکه پی بردن شخص به اشتباهش است.


 

***پوستر اختصاصی تبریزمن/ آقای گل سرخ پوش لیگ برتر فوتبال***


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :