دیدار هیات تجاری و اقتصادی انجمن شیرهای آناتولی ترکیه با اعضای اتاق بازرگانی تبریز، نشست خبری هیات داوران جشنواره سبک زندگی شهدا، کنفرانس یکروزه روابط عمومی های استان و برگزاری پنجمین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری ایران- آذربایجان از مهمترین رویدادهای خبری امروز / سه شنبه/ در آذربایجان شرقی است.

به گزارش تبریزمن،  قبل از ظهر امروز تعدادی از اعضای انجمن تجاری و بازرگانی ترکیه موصوم به شیرهای آناتولی با حضور در محل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تبریز با اعضای هیات رئیسه این اتاق دیدار و گفت وگو می کنند و پیرامون بسط و توسعه همکاری های اقتصادی، تجاری و بازرگانی با یکدیگر به رایزنی خواهند پرداخت.

نشست خبری اعضای هیات داوران جشنواره سراسری سبک زندگی شهدا نیز امروز در محل سالن کنفرانس بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در تبریز با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.

کنفرانس یکروزه روابط عمومی های آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی و هفته ارتباطات و روابط عمومی نیز امروز / سه شنبه/ در سالن اجتماعات اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان در تبریز برگزار خواهد شد.

برگزاری مرحله پنجم سی و یکمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در مسیر ۱۸۰ کیلومتری سرعین در استان اردبیل به پیست اسکی سهند در تبریز از دیگر رویدادهای مهم خبری آذربایجان شرقی است.

امروز همچنین نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ساعت ۱۲ ظهر در محل ساختمان استانداری برگزار می شود.

تشییع پیکر مرتضی اعلمی، خبرنگار و فعال پیشکسوت رسانه ای تبریز نیز امروز در محل آرامستان وادی رحمت تبریز برگزار می شود.

این روزنامه نگار تبریزی روز گذشته پس از عمل جراحی قلب در بیمارستان شهید مدنی تبریز جان به جان آفرین تسلیم کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :