به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا بعد از تساوی تیمش مقابل سیاه‌جامگان در نشست خبری، گفت: بازی خوبی در نیمه اول انجام دادیم. چند موقعیت خوب ایجاد کردیم. در نیمه دوم زیاد خوب نبودیم و یک مقدار با قلبمان بازی کردیم و اجازه ندادیم موقعیت زیادی ایجاد شود.

وی افزود: چیزی که من به عنوان مربی در موردش می‌توانم صحبت کنم این است که ما سخت کار و تلاش می‌کنیم. به وظایفمان هر روز عمل می‌کنیم و از این مسئله از خودم راضی هستم. اگر از کار مربی راضی نیستید یک تصمیمی باید بگیرید. من کار خودم را می‌کنم. اگر مثلا از کار من راضی نیستید این مسئله را بنویسید. بنده کار خودم را انجام می‌دهم و هر روز تلاشم را می‌کنم. چه کاری باید بکنیم. باید به تلاش ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص تیم سیاه جامگان گفت: این تیم بازی سازمان دهی شده را به نمایش گذاشت و سعی کرد از ضد حملات بیشتر استفاده کند، بازیکنان من نیز سعی کردند تا بازی را به پیروزی برسانند روی سانتر ها هم خوب عمل نکردیم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که با اعتماد به نفسی که دارد چقدر به آینده تیم امیدوار است، اظهار داشت: ۲۸ آبان باید با اتوبوس سفر کنیم. ۱۰ ساعت راه تا انزلی راه داریم. اگر شما صادق هستید می‌دانید که تساوی امروز با تساوی مقابل استقلال خوزستان و نفت تهران متفاوت است. امروز ۴-۵ موقعیت خوب داشتیم اما در بازی‌های قبل این فرصت‌ها را نداشتیم. شما آیا مربی بودید؟ چرا می‌خندید؟  شرایط تیمی ایجاب کرد که ما در حال حاضر باید این وضعیت را در هفته اول پیدا می‌کردیم متاسفانه وضع به گونه‌ای شد که نتوانستیم به خوبی آماده کنیم.

وی در ادامه تأکید کرد: درباره این بازی قبلا صحبت کردم. من ۱۸ بازیکن دارم و در حال تلاشم را انجام می دهم. ما با بازیکنان صحبت می‌کنیم و تبادل نظر می‌کنیم. قرار نیست اتفاقی که همیشه می‌خواهم بیفتد. قرار است همفکری داشته باشیم.

اولیویرا خاطرنشان کرد: با ارتباطی که با مدیرعامل دارم باهم در حال صحبت هستیم تا برای بازیکنانی که رفتند جایگزین بگیریم. قرار است به من لیست بدهند تا بازیکن جدیدی را در نظر بگیریم.

اولیویرا در مورد اینکه آیا قرار است مدیرعامل لیست بدهد، عنوان کرد:‌ از تیمی که فقط ایرانپوریان و آقایی مانده بودند یک تیم جدید ساختیم و بازهم قرار است چند نفر از جمع ما جدا شوند آیا باز هم می‌توانیم یک تیم دیگر را درست کنیم. آیا در این برهه فرصت کافی داریم؟ اکنون چند بازیکن سربازی‌شان به پایان می‌رسد.

وی درباره وضعیت سربازی بازیکنان گفت: باشگاه باید پیگیری سربازی بازیکنان را بکند. من نباید درباره سربازی بازیکنان پیگیری کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :