به گزارش تبریزمن، مرحله چهارم سی‌اُمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان راس از ارومیه با سمت منطقه آزاد ارس آغاز شد و ۸۹ رکابزن مسیر ۲۰۸ کیلومتر ارومیه به جلفا را رکاب زدند.
خط کوهستان تور دوچرخه‌سواری در منطقه کوهستانی قوشچی تعیین شده و علی نعمتی رکابزن ایرانی تیم لویشان‌لند چین به عنوان اولین دوچرخه‌سوار از این خط عبور کرده و صفرزاده و حسین جهانبانیان هر دو از تیم شهرداری تبریز در این خط دوم و سوم شدند.
سی‌اُمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان با حضور تیم‌های ناویتاس ساتالیست استرالیا، سرچ‌تو‌ریته‌ین استرالیا، تیم ملی گرجستان، تیم ملی مغولستان، ان.اس.سی مالزی، تورکو شکر ترکیه، سی.سی.ان سایکلینگ لائوس، ترانگانو مالزی، تیم ملی سوریه، تیم ملی ارمنستان، وینو فورائور قزاقستان، لویشان لند اسکیپ جمهوری خلق چین، ای.سی اسپارتا پراگ جمهوری چک و تیم‌های داخلی پتروشیمی و شهرداری تبریز، سپاهان اصفهان، پیشگامان کویر یزد و تیم ملی ایران برگزار می‌شود.

همچنین مجموع نتایج تیمی چهار مرحله تور سی اُمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان اعلام شد و پیشگامان در صدر قرار گرفت.

پتروشیمی تبریز نیز با ۵۰ ساعت و ۱۵ دقیقه و ۱ ثانیه در مکان دوم این نتایج قرار گرفت. همچنین شهرداری تبریز با ۵۰ ساعت و ۲۰ دقیقه و ۱۸ ثانیه در رده سوم مجموع نتایج تیمی این تور تا این لحظه از مسابقات قرار گرفت.

همچنین پیراهن های طلایی و آسیایی با زمان مشابه ۱۶ ساعت و ۴۳ دقیقه و ۴۶ ثانیه و همچنین امتیازی با ۱۰ امتیاز همگی به حسین عسگری از تیم پیشگامان کویر یزد رسید و پیراهن کوهستان نیز با ۳۱ امتیاز به صفرزاده از شهرداری تبریز رسید.

مرحله چهارم سی اُمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان راس ساعت ۱۰ صبح امروز با شلیک تپانچه توسط معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی از ارومیه به سمت منطقه آزاد ارس با حضور ۸۹ رکابزن و در مسافت ۲۰۸ کیلومتر شروع شد.

بعد از رکاب زدن ۲۰۸ کیلومتر بالاخره دقایقی پیش حسین عسگری با ثبت زمان ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه و ۳۹ ثانیه زودتر از حریفان به خط پایان رسید و فاتح این مرحله شدند.

همچنین آروین معظمی گودرزی و امیر زرگری رکابزنان تیم پیشگامان با همین زمان مشابه ولی با اختلاف زمان صدم ثانیه ای دوم و سوم شدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :