به گزارش تبریزمن، اولین مرحله از سی اُمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان تحت عنوان کاروان سرداران شهید آذربایجان، ظهر امروز مقابل استادیم جهان پهلوان تختی تبریز استارت خورد.

اولین مرحله از تور ایران – آذربایجان که به نام شهید جواد یاری نامگذاری شده است، در مسیر تبریز به سمت مشکین شهر برگزار شد و طی آن دوچرخه سواران ۱۸ تیم خارجی و داخلی مسافت ۸/۱۶۳ این مسیر را رکاب زنند.

۱۰۰ دوچرخه سوار در خط شروع حاضر بودند که کاروان دوچرخه سواران در مسیر مرحله اول تور سی ام، پس از خروج از تبریز از سه راهی اهر به سمت روستای خواجه حرکت کردند و سپس از کمربندی اهر به سمت قصابه و پس از آن به ورودی مشکین شهر رسیدند.

خط پایان این مرحله در مشکین شهر و مقابل استادیوم ورزشی این شهر بود که الکساندر شوشنو رکاب زن تیم وینو فور ائور قزاقستان با ثبت زمان ۳ ساعت و ۲۷ دقیقه و ۲۵ ثانیه زودتر از سایر نفرات به خط پایان رسید و پیراهن طلایی، آسیایی و امتیازی را بر تن کرد.

نفر دوم نیز صمد پورسیدی از تیم پتروشیمی تبریز بود که زمان ۳ ساعت و ۲۸ دقیقه و ۵ ثانیه را ثبت کرد.

نفر سومی هم که از خط پایان عبور کرد حسین عسگری از تیم پیشگامان کویر یزد بود که زمان۳ ساعت و ۲۸ دقیقه و ۵ ثانیه را ثبت کرد.

پیراهن کوهستان این دور از مسابقات را نیز محسن رحمانی بیرق از تیم سپاهان بر تن کرد.

سی اُمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با حضور تیم های ناویتاس ساتالیست استرالیا، سرچ تو ریته ین استرالیا، تیم ملی گرجستان، تیم ملی مغولستان، ان اس سی مالزی، تورکو شکر ترکیه، سی سی ان سایکلینگ لائوس، ترانگانو مالزی، تیم ملی سوریه، تیم ملی ارمنستان، وینو فور ائور قزاقستان، لویشان لند اسکیپ جمهوری خلق چین، ای سی اسپارتا پراگ جمهوری چک و تیم های داخلی پتروشیمی و شهرداری تبریز، سپاهان اصفهان، پیشگامان کویر یزد و تیم ملی ایران برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :