قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز با اشاره به اینکه ایران خودرو تبریز در نیمه نخست سال جاری رکوردشکنی کرده است، گفت: تولید ۳۰ هزار و ۱۱۶ دستگاه خودرو در طول ۶ ماه گذشته با میزان تولید این شرکت در طول سال ۱۳۹۴ شمسی برابری می کند.

به گزارش تبریزمن، مختار اصغری در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در سایه رویکرد جدید این شرکت، نرخ سرانه تولید در این شرکت نیز با رشد قابل توجهی روبرو بوده و هر نفر در واحد تولید در سال جاری به طور میانگین۵۰ دستگاه انواع خودرو تولید کرده است.

وی با اشاره به تفکیک تولید محصولات این شرکت گفت: این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ هزار و ۷۲۳ دستگاه انواع خودروی آریسان بنزینی و دوگانه سوز، ۱۹ هزار و ۳۸۴ دستگاه سمند مالتی پلکس XU7 و یک هزار و ۱۵۰ دستگاه سمند/ EF7بنزینی و پایه گازسوز/ تولید کرده است.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو تبریز با تأکید بر اینکه ظرفیت خط تولید فعلی این شرکت در گذشته برای وانت باردو طراحی و اجرا شده بود، مکانیزه کردن خط تولید، اعمال تغییرات عمده مهندسی و تمهیدات لازم برای نصب تجهیزات صنعتی روز دنیا را از اولویت های مهم و اساسی مهندسی این شرکت در سال جاری ذکر کرد.

وی همچنین ورود سمند EF7 از ابتدای سال جاری به چرخه تولید ایران خودرو تبریز را مایه مباهات دانست و گفت: با برنامه ریزی های منسجم و ارزیابی های صورت گرفته برنامه تولید ۷۰ هزار دستگاه از این خودرو در دو نوع بنزینی و پایه گازسوز در سال جاری در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

اصغری افزود: با تمهیدات لازم و برنامه ریزی های پیش بینی شده دورخیز تولید ۸۰ هزار دستگاه خودرو با ورود سمند EF7 به چرخه تولید ایران خودرو تبریز در دستور کار قرار گرفته است.

وی از تیم جدید مدیریتی که از ابتدای سال تاکنون با تلاش شبانه روزی و بی وقفه خود توانسته تولید سال قبل را محقق سازند قدردانی کرد و گفت: تولید ۸۰ هزار دستگاه خودرو در نیمه دوم سال جاری قابل پیش بینی است.

این شرکت در سال های گذشته به دلیل تولید وانت پیکان/ تک محصول/ و از رده خارج شدن این خودرو در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :