در جلسه‌ای که امروز در باشگاه استقلال تشکیل شده همچنان بحث بر سر ماندن ریوالدو برزیلی گنگ باقی مانده است.

به گزارش تبریزمن، پس از اینکه در جلسه هیات مدیره امروز استقلال تصویب شد که مسعود معینی و عباس کردنوری به عنوان دو عضو فنی هیات‌مدیره در مورد وضعیت ریوالدو بازیکن برزیلی استقلال که ساز جدایی کوک کرده ورود کنند جلسه‌ای دیگر در باشگاه استقلال برگزار شد.

در این نشست ریوالدو به همراه مدیربرنامه‌هایش، پرویز مظلومی، منصور پورحیدری، مسعود معینی، علی نظری جویباری و عباس کردنوری حضور داشتند که در اواسط جلسه شاهرخ سبک‌دست دیگر عضو هیات مدیره استقلال در این نشست حاضر شد.

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که ریوالدو مبلغ ۸۰ هزار دلار از باشگاه دریافت کرده و بابت دریافت این پول نیز امضا و اثر انگشت او موجود است. پیش از این مطرح شده بود که ریوالدو درصد کمی از این ۸۰ هزار دلار را گرفته و معلوم نیست مابقی پول بین چه کسانی تقسیم شده است و همین مسئله باعث شده بود تا نهادهای نظارتی به این پرونده ورود کنند. در جلسه امروز مشخص شده که ۳۰ هزار دلار این پول در اختیار ریوالدو قرار گرفته، همچنین ۱۰ هزار دلار در اختیار مدیربرنامه برزیلی که روز اول این بازیکن را به باشگاه استقلال معرفی کرده رسیده و مابقی پول بابت صدور ITC او به باشگاه برزیلی داده شده است و بدین ترتیب ابهامات بابت چگونگی تقسیم پول این بازیکن برای مسئولان این باشگاه برطرف شد. سپس در این جلسه بحث‌هایی مبنی بر ماندن یا رفتن این بازیکن مطرح شد. پرویز مظلومی در این جلسه نسبت به اینکه باید برای آماده کردن ریوالدو دو هفته وقت بگذارد گلایه‌هایی کرد و از سویی برای مسئولان استقلال مسجل شد که ریوالدو می‌تواند این فصل به استقلال کمک کند. با این حال هنوز تکلیف ماندن یا رفتن این بازیکن مشخص نشده است.

به نقل از خبرگزاری فارس، ظاهراً ریوالدو مدعی شده طبق قراردادی که با باشگاه بسته باید تاکنون ۱۰۴ هزار دلار دریافت می‌کرده و باشگاه استقلال باید ۲۴ هزار دلار دیگر به او بدهد که البته شاهرخ سبک‌دست به عنوان اسپانسر استقلال به این بازیکن اعلام کرده اگر تمایل به ماندن دارد حاضر است این پول را تهیه کند تا طبق قرارداد باشگاه به تعهداتش عمل کرده باشد اما مسئله این است که ریوالدو ظاهراً علاقه‌ای به ماندن در ایران ندارد و به بهانه اینکه همسرش به ایران نمی‌آید می‌خواهد از ایران برود. البته قرار شده ریوالدو صحبت‌های نهایی را با باشگاه انجام دهد و تکلیف او تا شنبه مشخص شود.

آنچه که جالب است این است که باشگاه استقلال چه قراردادی با این بازیکن بسته است که ریوالدوی برزیلی با وجود قرارداد حرفه‌ای و به بهانه اینکه همسرش به ایران نمی‌آید ساز جدایی کوک کرده است؟! پیش از این افشارزاده اعلام کرده بود هر جلسه غیبتی که این بازیکن داشته باشد با جریمه روبرو می‌شود اما فعلاً همچنان باشگاه استقلال بر سر ماندن یا نرفتن این بازیکن در گنگی به سر می‌برد و باید دید بالاخره این بازیکن حاضر می‌شود به قراردادش با استقلال پایبند باشد یا همه پول دریافتی‌اش از استقلال منهای چند بازی که برای این تیم انجام داده پس دهد و از این تیم جدا شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :