قادر میزبانی طی نامه ای از حضور در المپیک انصراف داد ولی رییس فدراسیون دوچرخه سواری با انصراف قادر میزبانی مخالفت کرد.به گزارش تبریزمن، قادر میزبانی طی نامه ای به رییس فدراسیون انصراف خود را به متن زیر اعلام داشت :

متن نامه قادر میزبانی

با عرض سلام و خسته نباشید.

فدراسیون دوچرخه سواری محترم ایران

اینجانب با تشکر از انتخاب بنده برای المپیک و با توجه به میسری کاملا سربالا و سنگین  پیش بینی شده که الحق باید دوچرخه سواران سربالا رو برای کسب نتیجه بهتر از المپیک قبل به این مسابقه اعزام شوند ولی با توجه به علاقه و اشتیاق دوست و هم تیمی من مهدی سهرابی به حضور چهارمین بار در المپیک دارد و اعتراضات ایشان به بنده و نحوه انتخاب تیم و برای جلوگیری از ایجاد فضای مسموم و الوده در ورزش ایران عزیز و همچنین جلوگیری از تفرقه در تیم سربلند شهرداری  اعلام میکنم که با وجود حس خدمت به ایران سرفراز حاضر به کناره گیری از المپیک هستم تا رفتار و اخلاقهای پهلوانی در جامعه ورزشی ما از بین نرود.

با ارزوی موفقیت برای ورزش کشورمان

قادر میزبانی

بعد از انتشار بیانیه قادر میزبانی، خسرو قمری، رییس فدراسیون دوچرخه سواری با این موضوع مخالفت کرد.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری  در پاسخ به این نامه قادر میزبانی گفت: اینجا مساله شخصی نیست که آقای میزبانی بخواهد به خاطر روحیه پهلوانی و بزرگی اش از تیم ملی کنار بکشد. قادر میزبانی سرباز ایران است و باید با تمام قوا در میدان بزرگ المپیک حاضر شود.

اینجا پای منافع ایران و یک ملت در میان است و از همه دوستان می خواهم تا اجازه بدهند نمایندگان شایسته کشورمان در فضایی بدون حاشیه و استرس به موفقیت در المپیک فکرکنند. ما رسما با این موضوع مخالفیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :