ماس کفاشیان با مردایتالیایی در نهایت به سفر اینفانتینو به تهران منجر شد . در این میان البته کی روش و دبیرکل یوفا احتمالا از طریق ایمیل با هم در ارتباط بوده اند اما آنچه نامزد انتخابات فیفا رابه تهران کشاند فقط رییس فدراسیون فوتبال ایتالیابود.

به گزارش تبریزمن، نحوه حضور جیانی اینفانتینو در تهران همچنان یکی از مهمترین اخبار حاشیه ای فوتبال در ایران است. شاید شیخ سلمان و متحدانش بیشتر به جواب این سوال علاقه داشته باشند اماصحبت ها و ادعایی که کارلوس کی روش در مورد حضور مرد اروپایی داشته سبب شده همچنان بحث داغ بماند.

کارلوس کی روش مطمئن است که اینفانتینو به خاطر دعوت او به تهران آمده . او که پس از حضور دبیرکل یوفا به تهران و دعوت نشدن به جلسه از فدراسیون ناراحت بود اخیرا مدعایش را به مدیرتیم های ملی هم ثابت کرده است. افشین پیروانی روز گذشته در برنامه نود شهادت داد که ایمیل های رد و بدل شده میان دبیرکل یوفا و کارلوس کی روش را دیده است.

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که جیانی اینفانتینو روزدوشنبه صبح در مصاحبه با تسنیم گفته بود که با کی روش دوست است اما به دعوت فدراسیون فوتبال ایران به تهران آمده است.

اما حقیقت چیست ؟ این طور که شنیده می شود علی کفاشیان برای دیدار با دبیرکل یوفا از همه ارتباط هایش استفاده می کند. مخصوصا زمانی که متوجه می شود سرمربی تیم ملی هم رابطه دوستانه ای با دبیرکل دارد.

اما مهمترین رابطه علی کفاشیان با دبیرکل یوفا نه کارلوس کی روش که کارلو تاوچیو بود. رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا که به تهران سفر کرده و البته کفاشیان هم برای دیدن او به ایتالیا رفته بود. تاوچیو یکی از افرادی است که در انتخابات دوره گذشته به سپ بلاتر رای داده بود .

مردی که جریان رای دادنش به بلاتر با رابطه اش با کفاشیان بی ارتباط هم نبود. تماس کفاشیان با مردایتالیایی در نهایت به سفر اینفانتینو به تهران منجر شد . در این میان البته کی روش و دبیرکل یوفا احتمالا از طریق ایمیل با هم در ارتباط بوده اند اما آنچه نامزد انتخابات فیفا رابه تهران کشاند فقط رییس فدراسیون فوتبال ایتالیابود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :